Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit kezdjek a lenőtt hajammal?...

Mit kezdjek a lenőtt hajammal? Segítség!

Figyelt kérdés

[link]


Fekete színezővel lett a hajam színezve a télen. azóta nem nyúltam hozzá.. a képen látható módon kopott ki, gondolom ez már csak lenőni fog továbbra. Szeretném valahogy leszedni. Az Oxy Reload nem sokat ért.

Esetleg szőkítőpor? Vagy valami más? Tanácstalan vagyok.



2012. aug. 27. 21:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
válassz egy világosabb színezőt és fokozatosan világosítsd. ne azonnal, mert az megöli a hajad.
2012. aug. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
hipó esetleg
2012. aug. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

1. a színezőt a még sötétebb részre? vagy hogy gondolod?

2. hipó? ez komoly?

2012. aug. 27. 22:02
 4/12 anonim ***** válasza:
ahogy írod. ha mindig egy fokkal világosabbra színezed, egy idő után eltűnik.
2012. aug. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Ó, köszönöm szépen. sima hajszínezővel? esetleg tudsz valamit ajánlani? arról hallottam, hogy a jó világos szőke színező is világosít a hajon, de erre nem gondoltam, hogy így csináljam.:)
2012. aug. 27. 22:16
 6/12 anonim ***** válasza:
nem nagyon, mert tapasztalatom nincs, nekem barna a hajam és elég sötét, de én csokibarnára szoktam festeni magamnak és ettől világosodik.
2012. aug. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
köszi szépen, akkor majd kiválasztok egy valami világos, mondjuk sötétszőke hajszínt, és avval festegetem a hajam:).
2012. aug. 27. 22:47
 8/12 anonim válasza:

Hát ha a természetes hajszíned megakarod tartani, akkor barna hajszínezőket használj.

A szőke hajszínező, de még a legtöbb festék se tud mit kezdeni a festett (feketével). Mellesleg nagyon kéne vigyázni, hogy a lenőtt részre ne kerüljön, mert az egyből valami világos narancs lenne. De a sötétszőke jó ötlet.

2012. aug. 27. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi:) az nem is fontos, hogy az eredeti maradjon meg, de azt a sávot szeretném eltüntetni inkább.
2012. aug. 28. 00:01
 10/12 anonim ***** válasza:

Egy ismerősöm is barnára akart váltani feketéről és ő is úgy próbálta, hogy bernára festette folyamatosan. A fekete egyáltalán nem lett világosabb tőle, de a fodrász havonta vágott egy picit a végéből, így egy idő után eltűnt. Neki amúgy vállig érő haja van.

Szerintem te simán levágathatnád egyszerre, mert igaz, hogy tök jó hosszú a hajad, de a hatalmas lenövés miatt egyáltalán nem néz ki jól.

2012. aug. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!