Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mikorra nő meg vissza ugyanoly...

Mikorra nő meg vissza ugyanolyanra a hajam, ha meg lett ritkítva és tépve?

Figyelt kérdés
A fodrász nagyon levágta a hajam, és nem tetszik egyáltalán. szinte fenékig érő hajam volt, nagyon dús, most meg derék fölé érő ritka hajam van és itt ott jobban levágta. Ahol meg van ritkítva mennyi idő múlva lesz olyan mint régen? És ha gyorsan nől a hajam fél év alatt tud kb. 20 cm nőni?
2009. júl. 26. 18:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is dettó ugyanez a problémám...:S Szóval, én néhány éve levágattam a hajam tépettre ( nekem nem volt akkor még különösebben hosszú ), ez volt 3 éve. Aztán kezdtem rájönni, hogy nekem derékig érő egyenletes! haj kell, elkezdtem növeszteni. Akkor a mellemig sem érte a hajam! Kb. 2,5-3 év múlva már a derekam alá ért, de nekem nem tetszett, mert nem egyforma hosszú. Most februárban levágattam a végéből egyenesre 10 cm-t, hogy jobban nőjön, mert azért egy kicsit el volt töredezve. Most július elején megint levágattam 10 cm-t egyenletesre. Nekem már nem kell sok, ahhoz, hogy egyenletes legyen, max. 1 év. A saját tapasztalatom alapján Neked azt tudnám tanácsolni, hogy kb. 1 évig ne vágass belőle, de nagyon vigyázz rá, hogy közben ne töredezzen. Majd 1 év múlva vágass nyugadtan 10-12 cm-t, hidd el, annyi kell, mert egyébként is gyorsan visszanő, meg hogy látszódjon, hogy kezd egyenletes lenni a hajad vége. A haj havonta 1 cm-t nő átlagosan, nemtudom, a tiéd mennyit nő, de nekem 5 hónap alatt majdnem 10 cm-t nő. Remélem volt benne hasznos;)
2009. júl. 26. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És hozzátenném még, hogy most csípőig érő hajam van.
2009. júl. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ:) Remélem hogy azért gyorsan visszanő, mert nagyon kényelmetlen. Eddig be volt fonva mindig és megszoktam hogy nem lóg össze vissza, és hogy lehajolhtok úgy, hogy nem lóg össze vissza. Nagyon rossz most így a hajam. mindeki mondja hogy tök jó, de nekem nem tetszik mert nem ilyen hajat szerettem volna. Már mióta megszülettem növesztem (azért a végéből vágattam 10 cm-ket) és most határoztam el hogy levágatom, mert meguntam, hogy naponta 10X végig kell hallgatnom, hogy miért nem vágatom le. El is képzeltem milyen hajat tudok magamnak elképzelni, nyomtattam is több képet, amit elvittem a fodrászhoz. De ő teljesen másképp vágta le. vagy 20-30 cm-vel rövidebbre, fazonra se olyat amilyet kellett volna. Nagyon el vagyaok keseredve ez miatt. :(
2009. júl. 26. 19:40
 4/5 anonim ***** válasza:
számold ki, havonta 1-1.5 cm-t nö a haj, de 20cm-t tuti nem nö fél év alatt:S
2009. júl. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és ha gyorsabban nő mint az átlag?
2009. júl. 30. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!