Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Baj, ha kétszer egymás után...

Baj, ha kétszer egymás után ugyanazt a dezodort veszem?

Figyelt kérdés
Árt a bőrnek? Esetleg veszít a hatásából? Dove-ot használok.
2012. aug. 30. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
3 éve ugyanazt használom..semmi bajom nincs tőle, ugyanolyan jól hat, mint eddig, az illatát is megtartja ugyanaddig. Szerintem fölös váltani, ha már egyszer bevált és nincs negatív érzeted tőle.
2012. aug. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

én is mindig ugyanazt veszem,miért ártana? Inkább az árt ha mást veszel aztán épp nem bírja a bőröd aztán dobhatod ki.

Vagy más mellékhatása van,pl vettem egy narancsos balea dezodort kipróbálásból és a darazsak megtámadtak folyton:D

2012. aug. 30. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. Csak többen mondták hogy ha sokáig ugyanazt használom akkor elmegy a hatása.. de akkor nem:)

Ezen a darazsason jót nevettem, bocsi:D

2012. aug. 30. 15:41
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
én nem,elég kellemetlen volt mert bogárfóbiám van és őrültnek néztek az emberek ahogy futottam a darazsak elől és nem értettem miért engem spéciznek ki?:D Aztán megláttam hogy a hónaljam izgatja a fantáziájuk,és akkor gyors elraktam télire a dezodorom:)
2012. aug. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát szerintem ha én azt látom hogy egy csaj futkozik össze vissza...elgondolkoznék rajta hogy normális-e xD

De azért kellemetlen lehetett :\

2012. aug. 30. 15:55
 6/7 anonim ***** válasza:
nem lesz bajod ..nkem narancsos samponnal és tusfürdővel volt ez :DD XD
2012. aug. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én eddig gyakran váltogattam a dezodorokat, mert még nem találtam meg a számomra tökéleteset. Most úgy néz ki igen, úgyhogy ha elfogy, akkor is rexonát fogok venni. :)
2012. aug. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!