Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyivel károsabb a szőkítő...

Mennyivel károsabb a szőkítő por, mint a szőke hajfesték?

Figyelt kérdés

Már jó pár éve szőkítve van a hajam, ugye a hagyományos szőkítő por, ha jól tudom hidgorénezett, de biztos tudjátok mire gondolok, melírként, tehát nem az egész hajszerkezetem :D, viszont most szeretném befestetni az egészet szőkére, de nem szőkítővel, hanem hajfestékkel, mert úgy hallottam kevésbé roncsoló hatású mint a hidrogén. De hallottam , az egyik ismerősömtől, akinek az egész haja hidrogénezve volt, hogy mikor abba hagyta és szép lassan elkezdte a haját barnára festeni, elkezdett a haja szét roncsolódni, és elég sokat le kellett vágni belőle, ez igaz? ,Ha abba hagyom akkor elroncsolódik teljesen a hajam? Mondjuk én nem barnára akarom festetni, hanem szőkére , csak ugye festékkel.

Várom a válaszokat!!! előre is köszi



2012. szept. 2. 17:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szőke hajfestéktől sosem lesz olyan világos hajad mint szőkítőportól. Van szőkítőporból is olyan ami nem annyira káros, ammóniamentes, hajfestékből ugyanúgy van káros és nem káros fajta, csak az jóval drágább.

Azt nem írtad milyen árnyalatú szőkét akarsz.

2012. szept. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia, köszi a választ, amúgy hamvas szőkét szeretek, árnyalat fantázia nevét nem tudom, hogy arany vagy stb. de nem is szeretem az ilyen sárgás szőkét, viszont a fehér sem tetszik már (vagyis ami már szinte fehér) , szép hamvas szőkét szeretek , a kettő közötti árnyalatot , ha tudsz valami jó márkát ajánlani , megköszönném :) (ami nem káros)
2012. szept. 3. 01:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Kiválasztod a neked tetsző festéket, és rákened a hajadra. A melírcsíkok látszani fognak még egy darabig mindenképpen. Ha hamvas festéket kensz a hajadra, előfordulhat, hogy a melírozott részek szürkések lesznek. Hogy ezt elkerüld, érdemes párszor inkább olyan festéket választani, ami meleg árnyalatú, vagy pl. bézs - ebben van hideg és meleg pigment is.
2012. szept. 13. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!