Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi hatásos a pattanásokra/...

Mi hatásos a pattanásokra/ mitteszerekre?

Figyelt kérdés
Ilyen népi gyógymódokra gondolok. Pl.: az almaecetről hallotam. Ha jól tudom vizbe kell rakni almaecetet és avval bekenni az arcom arcmosás után.De hallotam olyat is, hogy nem kell vizzel higítani.Ezt most akkor, hogy kell használni? Naponta hányszor? És kb. mennyi idő mulva lesz hatásos? Ha tudtok még ehez hasonló kezeléseket írjatok!

2012. szept. 3. 18:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és most olvastam a mézről. Ez hatásos lehet? és ezt, hogy kell használni?
2012. szept. 3. 18:23
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
Én vízzel hígítom mert nekem ez hatásos és nem szárítja annyira ki a bőrömet...ez lehet hogy viccesen fog hangzani nekem a fokrémet a pattanásra módszer is hatott 15 percig szoktam rajta hagyni az arcomon.De az arc tonik is segít sokat az arcon és nem is olyan drága.
2012. szept. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Akkor megpróbálkozok vele!
2012. szept. 3. 19:18
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

az almaecetet hígítatlanul nem szabad arcra! amúgy azt használhatod tonikként mert visszaállítja a ph-t!

a mézet úgy használd hogy bevizezed az arcodat és úgy kened be hagyd rajta kb 20 percig és mosd le.

Az aszpirin maszkot is ajánlják , törj porrá pár szem aszpirini és keverj hozzá picit vizet használd pakolásként.

HA van a gyógyszerek között aktív széntabletta akkor azt is lehet használni uyganúgy mint az aszpirint de egy szem elég szerintem. Joghurt is jó az arcra. Nameg a tej élesztő. Paradicsommal néhatöröld át az arcodat hagyd rajta pár percig majd mosd le.

NAmost ez úgy van hogy ezeket folyamatosan kell használni mert hosszabb idő alatt fejtik ki a hatásukat. oylat is írnak hogy kezdetben megjelenhet mégtöbb pattanás ez a méregtelenítés egyik jele.Nem kell napiszinten a paradicsomos meg az élesztős pakolást elég heti kétszer , a mézes az mehet naponta szotkak hozzá egy kis fahéjat is szórni elvileg az is jó a pattanásokra

2012. szept. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2012. szept. 3. 20:25
 6/6 anonim válasza:
Mézhez még jó az őrölt szerecsendió is.
2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!