Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak, hogy ilyen dús...

Mit csináljak, hogy ilyen dús legyen a frufrum? Nagyon szeretném ha ilyen dús lenne már próbáltam ki Dm-es kapszulát de az se nagyon hatott. HELP!

Figyelt kérdés

[link]



[link]



[link]



2012. szept. 3. 19:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

ugyanúgy a forgótól van neked is vágva a hajad? Mert akkor elvileg ilyennek kéne lennie.

Vegyél hajhabot és azzal szárítsd be a hajad, aztán vasald, de akkor se lefelé, hanem felfelé, és akkor dúsabb hatású lesz

2012. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Igen a forgótól van vágva a hajhabot már próbáltam az tényleg jó volt nekem de csak akkor ha nagy volt a hajam de nekem valami olyasmi kéne amitől mindig dús lenne és nem kéne hajhabot vagy valami egyéb dolgot használni:)
2012. szept. 3. 20:23
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem itt a vágással van probléma. Valószínűleg nincs elég hajtömeg ott, ahol neked szükséged lenne rá. Legközelebb ha fodrászhoz mész, kérd meg, hogy vegyen oda több hajat (már ha kivitelezhető).
2012. szept. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi majd megmondom neki remélem beválik :)
2012. szept. 4. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!