Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Van olyan aki le tudja nyelni...

Van olyan aki le tudja nyelni a BIO CLA +T kapszulát? Ma próbáltam először de ez lehetetlen! Mint egy kabátgomb! Valakinek használt egyáltalán? Érdemes kínldni vele. Ráadásul nem is olcsó.

Figyelt kérdés

Bevettem a számba de öklendezem tőle.. mit javasoltok hoyg vegyem be?

Kettévágtam, de nem biztos hogy jó ha egy zselatinkapcsulát kettévágunk, ugye? Lehet bajom tőle?


2009. jún. 18. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nemnem, nem jó ötlet kettévágni...

Próbáld meg folyadékkal, de úgy, hogy előtte ne tartogasd a szádban azt fontolgatva, hogy mikor nyeled már le, meg hoyg basszus, mekkora... akkor én sem tudom sosem lenyelni, mert akkor rástresszelek :D

Szóval tedd a nyelvedre, irányba, minél hátrébb, és egy fél pohár vizet küldj utána rögtön, ez az én tippem :)

2009. jún. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez a cucc jó, csak nem annyira amennyire te gondolod. Egyelőre sztem neked többet használna a 2000mg L-Karnitin meg 60 perc szobabicaj 130.as pulzus környékén. A Scitec-nek van folyékony L-Karnitinje Liquid Carni-X néven. Egész jó savanykás íze van, és gondolom a lenyeléssel tuti nem lesz baj.
2009. jún. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk ki, Olympus CITROMLÉ íze van. A BioTech kreatinja, fájó kimondani, de sokkal finomabb!
2009. jún. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszia válaszokat! Kipróbálom őket. először már muszáj beszednem ezeket a kabátgombokat ..)))) ha már megvettem . )

Ma reggel már sikerült 1 szemet lenyyelnem. De előtte képzeljétek írtaam a férjemnek egy smsm-t ha csörgök egyet azonnal hívja hozzám a mentőket mert megfulladtam :)))))))))) Na pá!

2009. jún. 19. 11:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!