Kezdőoldal » Fogyókúrák » Fogyasztószerek » Super Fat Burner-rel kapcsolat...

Super Fat Burner-rel kapcsolatban van valami észrevételetek? Nagyon jónak hangzik, de még soha nem próbáltam semmilyen kapszulát. Ti próbáltátok már, vagy hallottatok róla?

Figyelt kérdés
2011. szept. 7. 11:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze, otthon ülsz és csak mereszted a s*gged miközben össze-vissza zabálhatsz mindent és fogysz.

Na de most komolyan az ilyen tabik lósz@rt sem érnek. Mindig mellékelnek mellé egy diétát amit be kell hozzá tartani. A diéta miatt fogysz és nem a tabi miatt.

2011. szept. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt kell mondanom, hogy az előző válaszolónak sajnos iagaz van. Én is bedőltem már az ilyen kecsektető szövegeknek, mint amiket az efféle zsírégetők ajánlottak. És sajnos elég súlyos pénzeken kellett rádöbbennem, hogy akaraterő, diéta és edzés nélkül nem megy a fogyás. Ha meg ez a 3 megvan, akkor meg már nem is kell zsírégető. Csak persze minden cégnek az a cél, hogy az ő terméküket vásárolják, és pénz álljon a házhoz. Így természetes, hogy mindenféle jót írnak a terméleikre. Edzéssel biztos nem jelent hátrányt, annak aki bírja, Én pl. vettem egy extra szírégetőt testépítő boltban és sajnos rosszul lettem tőle. Anyi koffein volt benne, hogy majd szétrobbantak a szemeim és a fejem. Igaz éhes egyáltalán nem voltam tőle, de annyit nem ér, hogy az egészségem lássa kárát.

2011. szept. 8. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én nem hiszek a diétában. Étrend váltásban inkább. Befejezed a diétát akkor egyből elkezdesz vissza hízni.

Super Fat Burner egy jó termék. Csak heti minimum 5 edzés kell, itt a tavasz jöhet mellé a futás, kocogás. Azzal ha gép előtt ülsz és zabálod ezt a cuccot nem fogsz fogyni. Ez csak besegít, de étrendet mindenképpen váltanod kell.

2013. márc. 13. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!