Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » SEGÍTSETEK KÉRLEK! Milyen...

SEGÍTSETEK KÉRLEK! Milyen hajszín illik hozzám?

Figyelt kérdés
kérlek segítsetek szeretném mindenképpen megváltoztatni a hajam színét(szőkére,pirosra(ariana grandes) vagy ilyesmikre) csak ne fekete legyen ha lehet kép rólam: [link] a hajtípust ne nézzétek mert nem mindi ilyen emo-s féle a hajam
2012. szept. 4. 16:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Pedig ez tök jó! :o
2012. szept. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát már unom a barnát :/ szeretnék kicsit változtatni és ha éppen nem állna jól a más szín akk vissza festtem! na akkor milyen hajszín illene hozzám a feketén kivül!
2012. szept. 4. 16:53
 3/12 anonim ***** válasza:
Szőkének nem tudnálak elképzelni, az a piros meg... Esetleg. De inkább sötétebb vörös elsőnek.
2012. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát a szőke nagyon nem állna jól neked. Inkább egy sötétebb barna... esetleg piros melírral.
2012. szept. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
[link] ilyen pl?
2012. szept. 4. 16:58
 6/12 anonim ***** válasza:
Megnéztem előbb a csajt, szerintem az a vöröses még elmegy. Vagy előbb csak vörös/lila/szőke melírt a barnára?
2012. szept. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem jól állna olyan, mint a csajnak a linkben, csak pár árnyalattal világosabb változatban.
2012. szept. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mondjuk vörösesbarna?

[link]

[link]

2012. szept. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat:)) Akkor amit küldtem linket kicsit világosabba?Hmm a második link amit küldtél az a vörösesbarna az is nagyon jó :) majd a fodrászt megkérdezem hogy melyik passzol ez a kettő közül hozzám:) nagyon nehéz közülük választani:) mind a 2 nagyon imádom az ariana grandes meg az a másik:)
2012. szept. 4. 17:57
 10/12 anonim ***** válasza:

szerintem ez a fazon nagyon béna már bocsi:D

[link]

ezek a szinek szerintem nem rosszk:D de szerintem a sötétebb barna jobb lenne mint az első képen, elég ha egy kicsit felélénkíted a hajszínedet. A szőkét és a feketét azért nem ajánlom mert baromira macerás egy szín.SZóval vmiylen árnyalatot próbálj meg, de szerintem sötétebb barnára fesd.

2012. szept. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!