Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti milyen majonezt hasznaltok...

Ti milyen majonezt hasznaltok hajpakolasnak? Ha hazit akkor hogy keszititek? Ugyan ugy ahogy az etelhez?

Figyelt kérdés
[link]
2012. szept. 5. 13:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze :)
2012. szept. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
soval es csomo olajjal?nem lessz abol baja a hajamnak???
2012. szept. 5. 14:20
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy soval! Isten orizz! A boltit nem erdemes rakenni hisz tele van tartositoszerrel, szinezekkel stb.

Tojasargajahoz fokozatosan hozaontesz par csepp (ha csak lehet oliva) olajat,vagyis majonezt csinalsz belole

es rakened a hajadra.

Sok helyen olvastam hogy jot tesz a hajnak de en ugy tudom hogy minimum 3 orat kell rajta hagyni, es olyat is olvastam hogy eszaka es rajta lehet hagyni es csak reggel mosod le. Fel ora alatt be sem szivja a hajad a majonezt.

2012. szept. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sót nem szoktam hozzátenni, mert kiszárítja a hajat.
2012. szept. 8. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

ki hagytam a sot!Utolag en is gondolkoztam ezen!

2orat hagytam rajta es hat nekem isteni lett az eredmeny!!!

nekem nagyon tetszik!!

3x le mostam es jol letisztaltam

szaritas utan mesesen sima let :) es az en eleg nehezen fesulheto hajamba csk ugy siklik a fesu XD

2012. szept. 8. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!