Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tetoválók és szépen rajzolók...

Tetoválók és szépen rajzolók figyelem! Tetoválásban segíteni?

Figyelt kérdés

A jobb lábfejem belső oldalára szeretném tetováltatni fiam nevét. László. Kb. 6-7cm-esre gondoltam, kicsit dőlt betűkkel, de persze mindenféle érdekel. A képen látható tetoválást is szeretném a lábamra és idővel majd össze akarom kötni a kettőt a lábfejemen keresztül. Szóval ehhez való feliratra lenne szükségem! A képeket várom az e-mail címemre.

szabinagood@gmail.com

Előre is köszönöm mindenkinek! :)


[link]



2012. szept. 5. 16:12
 1/8 SzilKa ***** válasza:
Szerintem keress meg egy tetoválót ezzel az ötleteddel, aki majd meg is csinálja a rajzot is és betűtipust is fog hozzá javasolni.
2012. szept. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van egy szalon ahova járok, mivel már van 2 tetoválásom. Dolgozni szépen dolgozik az illető, de a rajz munkái nem igazán tetszenek. Máshova meg nem szeretnék menni, mivel ismerősöm is és így elég olcsón dolgozik :) Sógorom is ígéri már vagy fél éve, egyik volt kollégám is és eddig sehonnan nem kaptam semmit, pedig nem egyszer szóltam nekik. :( Ezért kértem itt segítséget.
2012. szept. 6. 07:14
 3/8 SzilKa ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezt kérdezem, de hogy tetoválhat szépen, ha nem tud megrajzolni egy ilyen egyszerű témát?
2012. szept. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, h nem rajzol szépen, csak azt, h nekem nem tetszenek a munkái. :)
2012. szept. 6. 16:45
 5/8 anonim ***** válasza:
szia már bocsi nemtom hogy férjed van-e de a fiad nevét minek magadra tetováltatnod? ez akkora hülyeség. És egyből nem az fog másnak lejönni hogy a kisfiad neve van rajtad hanem hogy a pasidat hívják Lászlónak
2012. okt. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Minek magamra tetováltatni? Hmm... Talán azért, h mindig velem legyen :) Engem nem érdekel, h más mit gondol a tetoválásomról, h az mit szimbolizál, ha valakit érdekel megkérdezi és elmondom, h a fiam neve. Portrét nem szeretnék, mert az olyan stílusú tetoválások nem tetszenek. Már van 7 db csillagom az oldalamon, az a családom, mindenki egy csillag így ők örökre velem maradnak. De mivel nekem is lett saját családom így szeretném megörökíteni ezt is :) Köszi a kommentedet, érdekes volt :)
2012. okt. 24. 18:32
 7/8 SzilKa ***** válasza:

Akiknek én eddig nevet tetováltam, szinte mindenki a gyermeke nevét kérte, szóval egy nőn egy férfinév miért kellene, hogy a párja neve legyen?

Egy szülőnek a gyermeke örökre a gyermeke marad, míg a társa nem feltétlenül marad örökre mellette, így az előbbit inkább tartom helyes döntésnek...

2012. okt. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na pont ezért nem akarom én se párom nevét tetováltatni. Lehet, h 5 éve együtt vagyunk, van egy közös gyermekünk és most még nagyon jól megvagyunk, de ha egyszer fordul a kocka? Akkor az ő neve örökre rajtam maradna, ami lehet, h nem lenne annyira jó érzés ahogy múlnak az évek....
2012. okt. 25. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!