Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőrtüszőgyulladás és szőrbenö...

Szőrtüszőgyulladás és szőrbenövés egyszerre! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
eléggé jó borotvát használok a lábamra, de miután leborotváltam, a rákövetkező nap tele leszek piros pöttyökkel, meg szőrbenövésekkel, pedig igazán még el sem kezdett növekedni a szőr. eléggé fájdalmasak, még egy gyengéd érintésre is. rendszeresen kenem testápolóval, de semmit sem használ. most azon vagyok, h Veet szőrbenövés elleni krémet használjak, de úgy hallottam az sem igen vált be mindekinél. mit tegyek? tudom h sok ilyen kérdés felmerült már ezen az oldalon, de egy válasz sem segített ebben a dologban. sajnos a bőröm nagyon érzékeny :(

2012. szept. 5. 20:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Milyen testápolót használtál eddig? A borotván kívül minden lehetséges eszközt kipróbáltál már?
2012. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt ajanlomvnezegesd az akciokat a neten. Nekem is ilyen problemam volt es akcioba talaltam lezeres szortelenitest 5ezer forint volt 7alkalom es a labamon 1-2 szal szor van. Ja es 8ev jotallas van ran azota nincs gyulladas es szep a borom
2012. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem semmit nem használt a Veet krém sajna. Ami segített az a gyantázás, a borotvától nagyon csúnya volt, az epilátornál is sok szőrbenövés és gyulladás volt. Most is van egyébként, ez hajlam, bőrgyógyász szerint ki lehet nőni, de eddig még nem sikerült, de picit javult mióta gyantázok.
2012. szept. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
epilálás és hideggyanta után is ez volt a helyzet. voltam már kozmetikusnál, ahol meleg gyantát használtak, ami után nem volt semmi probléma a bőrömmel. csakhogy egy picit túl költséges minden hónapban gyantáztatnom :( lézeres szőrtelenítés egyenlőre még szóba sem jöhet, mert h még tanuló vagyok, s nincs saját keresetem. de nem is tudtam, h már 5000 ft-ért is végeznek ilyet. lehet h utánajárok :) amúgy kamillavirág kivonattal rendelkező testápolót használok. 2.válszoló, egy alkalom került 5000 ft-ba, vagy mind a 7?
2012. szept. 6. 07:31
 5/8 anonim ***** válasza:

S esetleg arra nem gondoltál, h addig magad gyantázd?

#2 elég jónak hangzik.:)

2012. szept. 6. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
2# pontosabb infókat kérhetünk???
2012. szept. 6. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
de gondoltam rá, csak egy picit megterhelné a pénztárcám :((( de ha tehetem, elmegyek. csak nyáron elég rossz az, h egy picit növeszteni kell a szőrt, mielőtt az ember elmegy gyantáztani. meg hát ugye a melegben azért szenvedés lenn hosszú nadrágban lenni
2012. szept. 6. 19:35
 8/8 anonim ***** válasza:
Otthon is lehet ám meleg-gyantát használni. Kb 600-700 Ft egy patron, és melegítő gép nélkül is fel tudod melegíteni forró vízben vagy mikróban, plusz a lehúzó csíkok, kb 400 Ft 50 db. Egy patron legalább 2x2 lábra és 2-3 bikinire elég. Plusz még egy flakon babaolaj, ami évekig elé. Szóval otthon meleg gyantázni nem drága.
2012. szept. 6. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!