Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A Rossmann-os Isana termékek...

A Rossmann-os Isana termékek vagy a DM-es Balea termékek jobbak? Sampon, balzsam, tusfürdő, testápoló érdekelne

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 13:18
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

BALEA

Csak a fenti termékeket használom, elvétve pár Isana terméket is. Nagyon bevált. Semmivel sem tudnak kevesebbet, mint az agyonreklámozott, drága társai!

2012. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

hát...nekem mind2 :)

Balea dezodorom van kókusz és tiaravirág, és hihetetlen hogy mennyire tartós izzadásgátló :)

Baleából használtam már sapmont azt hiszem barackosat, na az nagyon jó votl

Balea sárgdinnyés tusfürdöm van az is nagyon jó *--*

de

Isana tusfürdőből 2 van: egy maracuja&sheavaj és egy kókuszos. a maracujással meg vagyok elégedve, de a kókuszosnak kicsit mű illata van.


testápolóból ki fogom próbálni, nevét nem tudom, de Rossmannban lehet kapni, ilyen nagy dobozos fehér színű és rózsaszín virágok vannak rajta. talán mandula illatú és száraz bőrre van.

2012. szept. 29. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Évek óta DM sajátmárkás termékeket használok. Azt vettem, amikor a gyerekeim pelenkások voltak, soha nem volt semmi bajuk. A középső kisfiamnak és nekem is nagyon érzékeny a bőrünk, de soha nem volt semmi baja a bőrünknek a DM sajátmárkás dolgoktól. DM-es cuccokat használok a háztartásban is, legyen az konyhai vagy fürdőszobai tisztító vagy illatosító. A Rossmannos se rossz, azt csak azért nem használom, mert nem esik utamba a Rossmann. ;) De amikor vettem vagy kaptam Isana tusfürdő-deo-testápoló csomagot ajándékba, maximálisan meg voltam velük elégedve.
2012. okt. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!