Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Használ a ProActiv? Azok a...

Használ a ProActiv? Azok a sztárok akikkel reklámozzák, tényleg használták?

Figyelt kérdés
Olyan elkeseredett vagyok a bőröm miatt! Jó lenne már vmi gyógyír rá!
2008. máj. 14. 22:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Én használtam 3 hónapig és nekem elég jól bevált. A bőröm sokkal simább, finomabb tapintású lett és sokkal kevésbé zsíros, pattanások pedig csak elvétve jöttek ki. Egyedül a kitágult pórusaimat nem tüntette el:( Azt nem tudom hogy a sztárok tényleg használták-e de az is biztos hogy nincs két egyforma ember és az eredmény egyénenként változó. Szerintem próbáld ki mert én sok fórumon olvastam hogy másnak is használt. Én csak azért hagytam abba mert kicsit borsos az ára és nem engedhetem most meg magamnak hogy havi 15 ezret költsek rá.
2008. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!