Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tényleg annyira jó és egészség...

Tényleg annyira jó és egészséges a halpedikűr, ahogy reklámozzák? Vagy ez is csak egy szenzáció hajhászás?

Figyelt kérdés

Itt van videó róla: [link]

Itt pedig a leírása: [link]


2011. márc. 18. 20:31
 1/6 anonim ***** válasza:

lol

ez egy gagyi szar:D

2011. márc. 18. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem az! mi akarunk ilyet az üzletbe csak az a baj h költséges a kiépítése. állítólag nem is drága egy kezelés, persze attól függ hol mész el ilyenre. sztem próbáld ki nyugodtan és akkor megtudod :)
2011. márc. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 kittenke ***** válasza:

Én szeretném kipróbálni, de biztosan csak Budapesten van rá lehetőség :(

De amúgy tiszta haszon. Szép lesz a lábam és a halak is jóllaknak :D

2011. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Valaki írta mennyi lehet, itt vannak az árak is: [link]
2011. márc. 20. 09:54
 5/6 anonim ***** válasza:
elvileg a tervük az h minden megyeszékhelyen legyen
2011. márc. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha egy 20 perces kezelésre mész, akkor nem feltétlenül érzed meg a hatását, de pár alkalom után nagyon finom puha lesz a lábad. Szóval hatásos, de azért nem annyira, mint egy normál pedikűr.

Viszont érzésre sokkal kellemesebb, elvileg ha csikis vagy, akkor csikiz egy picit, na én nem vagyok az, így nekem abszolút kellemes érzés egy ilyen kezelés, és nagyon jól elvagyok, amikor a halacskákat nézem. Én ezerszer is inkább ezt választom, mint a normál pedikűrt, ahol gyakorlatilag késsel mennek rá a bőrkeményedéseidre.

Árban nem olcsó, főleg hogy egy kezelés nem elég, de az élmény miatt szerintem megéri, és nagyon sok helyen vannak akciók, főleg azért, mert Magyarországon még nagyon újdonságnak számít.

2011. ápr. 18. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!