Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan, mivel szőrtelenítsek?

Hogyan, mivel szőrtelenítsek?

Figyelt kérdés
Még egyszer sem szőrtelenítettem a testem egyik részét sem. Csak a hónaljamat hideg gyantával.Egyedül szeretném csinálni.Elmenjek egyedül a boltba és vegyem meg a kellő eszközöket?És mit használjak? 13L
2012. szept. 9. 08:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Vegyèl ilyen gyanta csìkokat. Kicsit fàjdalmas, de megèri, mert tartós. Ès igen, bemèsz ès egyedül megveszed. Nincs benne semmi nagy dolog. Èn is egyedül vàsàrolom az ilyeneket. 13/l
2012. szept. 9. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi:)
2012. szept. 9. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám tanította meg. A mai lányoknál ez nem szokás?
2012. szept. 9. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nálam ne, eléggé ellenzi.de engem ez nagyon zavar és megszeretnék szabadulni a kellemetlen szőrszálaktól.egyedül
2012. szept. 9. 08:49
 5/7 anonim válasza:

hát én igazából eddig borotvával szőrtelenítettem a lábam és a hónaljam, de a gyantán gondolkozom, hogy azt kipróbálom..

14\L

2012. szept. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a gyanta jobb és tartósabb......

de a boltban a gyantacsíkokra rá van írva h melyik milyen testrészre való :)

kicsit fáj, de ki lehet bírni....

én legtöbbször a kozmetikusnál gyantáztatok (láb, hónalj, szemöldök,stb)

2012. szept. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A hideggyanta nagyon rossz, alig szed ki szőrt és drága is. Akkor már inkább meleggyantát vegyél.

Én mondjuk borotválkozni szoktam, legegyszerűbb és leggyorsabb módszer.

2012. szept. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!