Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit lehet tenni ha már nincs...

Mit lehet tenni ha már nincs más intim szőrtelenítési ötletem és a borotva is irritál?

Figyelt kérdés
Az a gondom hogy miután leborotválom piros foltok lesznek ott és elég szárzak. Aloe vera gélt próbáltam rá de nem lett jobb. Arra gondoltam lehet a borotvahabra vagyok allergiás, árulnak ilyesmiből antiallergént ?
2009. júl. 29. 22:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Én a gyantázást ajánlom, mivel tövestől tünteti el a szőrszálakat, így nem gyullad be annyira. Az sem igaz, hogy fájdalmas, mert 2-3 alkalom után már hozzászokik a bőröd. És tart is akár 3 hétig is. Kozmetikában megcsinálják annyiért, mint egy ilyen borotválás utáni semmit nem érő kence.
2009. júl. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és a piros pontok nálam is jelentkeznek borotváláskor, nem a hab okozza, hanem szőrtüszőgyulladás ez sajnos :(
2009. júl. 29. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha azonnal behintőporozod, az sokat segít. Ha rendszeresen így teszel, nem fog begyulladni.


Egyébként megfigyeltem, hogy ha szolizom rendszeresen, akkor nincs egy pontocska sem.

2009. júl. 29. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
De ezek nem pontok hanem foltok. Nem egy szőrtüsző gyullad be. Inkább mintha szárítaná a bőröm foltokban. A gyantát már próbáltam...azt sem birom ott lent :S Azért próbálom mostmár a borotvát.
2009. júl. 30. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!