Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen szőrtelenítési módszere...

Milyen szőrtelenítési módszerek vannak a borotva és a gyantázáson kívül amit a nemi részen is lehetne alkalmazni'? A borotvátol eléggé kipattogok.

Figyelt kérdés
2008. nov. 24. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
tartós szőrtelenítés
2008. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
vagy végleges, ha úgy tetszik
2008. nov. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
Epilálás ill. végleges szőrtelenítés
2008. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
A vegleges szortelenitesnek az a feltetele hogy ne hormonalis gond okozza a szorosodest,mert akkor nem sokra megy vele az ember.
2008. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
28%
Szia! Én a gyantát ajánlanám! Amit ne te csinálj hanem kozmetikus nem nagy összeg! A végleges szőrtelenítésnél fontos sötét ször világos bőr! És végleges nincs csak tartós!!! A végleges szóért még büntetnek is! Sok sikert! Egy kozmetikus
2008. nov. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Lehet hogy tudatlan vagyok? mi az az epilálás?
2008. nov. 26. 19:00
 7/8 anonim válasza:

van külön epilátor. egy gép,ami elkapja,és tövestül tépi ki a szőrt. de azt ovastam az oldalon,hogy a gyanta jobb,mint az epilátor.

remélem segítettem.

2009. máj. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én a szőrtelenítő krémert ajánlom van kifejezetten nemi szervek környékére is
2009. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!