Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a pattanásaim/mitesszereim nyomkodásáról/kapargatásáról? (vagy csak én gondolom úgy, hogy ha nem csinálnám akkor szebb lenne a bőröm (? ), de egyszerűen nem tudok leszokni róla :S)

Figyelt kérdés
2012. szept. 11. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

biztosan szebb lenne:)


én is így vagyok, de nem bírom, viszont ma megfogadtam, hogy nincs több nyomkodás

2012. szept. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem szabad ilyeneket csinálni! Vagy ha azt akarok hogy tiszta aknés legyen a bőröd, akkor csináld nyugodtan. De ezek a heged megmaradnak! :|

És én pl. ha meglátok egy ilyen embert egyből az jön le, hogy igénytelen. Az arc az, amit az emberek meglátnak rajtad elsőként.

Ajánlom a Clean&clear mitesszer és pattanás eltávolító bőrradírját. Nem drága, de nagyon jót tesz az arcbőrnek.

Ui.: Baktériumokkal van tele a körmöd alatti rész. Amikor vakarod/kapargatod a bőröd, azokat az undorító bacikat beleszabadítod a bőrödbe. Így nagyon csúnya dolgokat lehet elkapni.

2012. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szebb lesz ha leszoksz. Nem tudom hogy mennyire vagy "függő" , de ha állandóan ott a kezed, akkor foglald le valamivel. Firkálgass, legyen nálad valami kis plüss amit nem gáz ha hurcolsz, fogd azt, rubikkockázz vagy ilyesmi... hordj kesztyűt (persze ne suliba, munkába) de mondjuk otthon tévézés közben, nehogy önkéntlenül is kapargatni kezdd.

Ja, és sokat segít ha a fürdőbe (vagy annál a tükörnél ahol komolyabban "be szoktad támadni" az arcodat) gyenge világítást tegyél, amivel nem látod őket annyira, így nem is fogod annyira érezni hogy muszáj kinyomni.

Sok sikert! :)

2012. szept. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tedd el a tükröt jó messzire, ne legyen a közeledben tükör. Én akkor nyomkodtam sokat, amikor volt a kezem ügyében az asztalomon egy asztali tükör, ha tanultam, vagy a gépnél ültem akkor tuti felfedeztem előbb utóbb egy miteszert, amit feltétlenül ki kellett nyomnom. A tükör helye a fürdőszobában van, ha ott marad, akkor szebb lesz a bőröd.
2012. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, és most hivatalosan is megfogadom, hogy SOHA TÖBBÉ NEM NYOMKODOM! :)
2012. szept. 11. 22:41
 6/6 anonim ***** válasza:
na ma robbant a bomba, szétnyomkodtam a hátam xD
2012. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!