Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Sajnos a fodrász túl rövidre...

Sajnos a fodrász túl rövidre vágta a hajam, egyenesen katasztrófa. Forcapil? Vagy más?

Figyelt kérdés
Forcapil tablettát használt már valaki? írjátok meg róla a véleményeteket aki már szedte.csalán tea, parlagfű tea? vagy esetleg más hajnövesztési módszerrel jó tapasztalatok?

2012. szept. 12. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A Forcapil hajhullás, kopaszodás ellen van, arra sem mindenkinél használ. Ha a te hajad egészséges akkor semmitől nem fog már gyorsabban nőni, ha nem egészséges akkor nem nő rendesen, azon segíthetnek a hajvitaminok meg a többi hasonló.
2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi a választ. tök jó lenne ha lenne valami csodaszer amitől pár hónap alatt nő 30cm-t. :)
2012. szept. 13. 15:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Hajmosás előtt bedörzsölöd ricinusolajjal a fejbőrödet. Már az elsó hónapban jelentős növekedést produkál.
2012. szept. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
próbáltam a ricinust, két hónapon át szorgalmasan heti 2xkentem, úgy is aludtam mindig és havi 1 cm-t nőtt akkor is. tudom h elvileg csodákra képes, de nekem nem hatott... nem tudom mit csináltam rosszul, lehet az én sejtjeim nem reagálnak rá.
2012. szept. 17. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!