Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek van orrpiercingje, és...

Akinek van orrpiercingje, és el akar menni kozmetikushoz, kivezsi a piercingeT? Vagy tezs bele vmit helyette? Mert nagyon hamar összefor, és félek ha elmegyek, akkor össze fog forrni, vagy behártyásodni, és utána nagyoon fájdalmas lesz visszatenni.

Figyelt kérdés
Egyik barátnőm 2 órai kozmetikus után teljesen összeforrt az orra, mert kivette.:/

2012. szept. 12. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát én ki nem venném.
2012. szept. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nevem-senki ***** válasza:
Én két éve vettem ki, mert meguntam. 3hónapja raktam vissza, és könnyen ment.
2012. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kozmetikusnál miért lenne zavaró? Ki tudja kerülni a kozmetikus, ügyes ember......

Nekem annó éjjel kiesett, de felébredtem rá, nem telhetett el sok idő, de már nem tudtam visszarakni.. ezért kiszúrtam újra. :D kómás voltam, úgyhogy nem is fájt.

2012. szept. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De az orromnél is biztos fog nyomkodni, és körülöttte is, és ha megnyomja egy kicsit is a piercinget az belül fáj eléggé... ezért nemtudom h mit kéne csinálni.
2012. szept. 13. 18:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg kell beszélni vele, hogy óvatosan csinálja, és kerülje el a piercing környékét. Biztos megérti.
2012. szept. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy azt a területet hagyja békén vagy mikor oda érsz, vedd ki, majd kezelés végén tedd vissza. Nem hiszem, hogy 1 óra alatt beforrna a lyuk..
2012. okt. 2. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ennyire gyorsan nem forr össze. :D

Nekem már vagy 7 éve van orrpiercingem és mindig kivettem- volt, hogy másfél órás kezelésnél.

Neki sem összeforrt, csak összehúzódott a lyuk a gőztől, illetve valószínűleg a pakolásból hátramaradt dolgok beszáradtak a luykba.

2012. dec. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!