Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen természetes arcradírt...

Milyen természetes arcradírt ajánlotok? Lent.

Figyelt kérdés

15/F vegyes bőrtípus.A a vivőanyag az lehetne olívaolaj,ugyanis itthon van házi még horvátba vettük:)

A tisztító szemcse mi legyen?


2009. júl. 30. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%

cukor+pár csepp citromlé+pár csepp víz(cukor mennyiségtől függ) én ezt használom,nekem bevált!:D

De lehet só+olívaolaj is:D

14/L

2009. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
20%

házi arcradírra gondoltál? én nem tudok, viszon az ilcsinak nagyon jó arcradírjai vannak. A titok abban rejlik, hogy ezek natúr kozmetikumo, tehát abszorút semmi toxicus és vegyi adalékokat nem tartalmaznak mint a bolti termékek, csak gyógynövényekből készülnek.

Tudom de házira gondoltál, de hidd el ez jobb.

www.ilcsi.com ha érdekel néz utána.

én a csipkebogyó-kukoricásat használom :)

2009. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
házi,otthon készítem el és nem dobálok bele minden sz*art:D pl.kátrány
2009. júl. 30. 15:17
 4/12 A kérdező kommentje:
a só nem fog kárt tenni az arcbőrömbe?olvastam még hogy kókuszreszelék az elég jónak tűnik.Szerintetek?
2009. júl. 30. 15:19
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

kedves második:ha nem tudsz házi arcradírt ajánlani akkor gondolom nem is próbáltál még.Akkor honnan tudod,hogy az ilcsi jobb,mint a házi!Sok bolti arcradírt kipróbáltam,nekem a házi vált be,a cukor+citrom lé+víz vált be,amit már előbb is említettem!:D

első voltam.

2009. júl. 30. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

én a só+olívaolajosat is próbáltam párszor,az is jó volt.De nekem a cukros annyiból jobb,hogy erősebb,jobban dörzsöl:)

első voltam,megint:D

2009. júl. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

köszönöm első hogy ilyen rendületlenül gépeled a betűket:D

szerintem mindkét módszert tesztelésre érdemes:)

2009. júl. 30. 15:25
 8/12 anonim ***** válasza:

Én még az őrölt kávé+tej keverékéről hallottam, hogy jó bőrradírnak!

23 L

2009. júl. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

kedves 3. válaszoló. Nem arról van szó, hogy nem tudok házi arcradírt ajánánlani, hanem arról, hogy nem ismerek házilag készíthetőt, mostmár igen :)

Én nem írtam semmit azzal kapcsolatban, hogy nem jó a házi arcradír, ne használja stb..hiszen mivel még soha nem használtam ezért nem is tudok véleményt mondani róll.

De ennek ellnére ajánlottam egy nagyon jót, igaz nem házi, de natúr és abszorút természetes anyagok vannak benne.

De hagyuk inkább! kár volt írni.

Viszont máskor légyszives figyelmesebben olvasd a válaszokat!

2009. júl. 31. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
hát.. szerintem ha olivaolajat használsz arcradirnak anyukád kinyír...:d vagyis én már próbáltam és elég ideges lett h az tul drága ehhez.D
2009. szept. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!