Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A zsíros és korpás hajat...

A zsíros és korpás hajat mivel lehetne megszüntetni?

Figyelt kérdés
segítség!
2012. szept. 13. 17:13
 1/5 anonim válasza:
A zsírosságra hihetetlen, de a mosogató szer nagyon jó :) a korpára viszont nem :/.
2012. szept. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
És melyik sampon jó ?
2012. szept. 13. 17:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Néhány éve nekem is volt egy ilyen időszakom. Hihetetlen mód zsírosodott a hajam és még korpás is volt, tetézve azzal, hogy sikerült annyira szétvakarnom a fejbőrömet, hogy varas lett. A zsírosodás miatt szívem szerint naponta hajat mostam, de akkor a sebek nem gyógyultak volna, hetente csak 2x moshattam hajat.


Akkor találtam a naturland kénes krémsamponra, ami zsíros és korpás hajra is jó. Már az első használat után is éreztem, hogy ez bizony jó termék. Nem viszketett annyira a fejbőröm és később kezdett zsírosodni a hajam. Néhány héten belül teljesen rendbe hozta a hajamat és a fejbőrömet ez a sampon.

2012. szept. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Zsíros hajat sokan gyakrabban mossák, pedig attól még zsírosabb lesz, hetente egyszer mosd meg csak, használj kénes sampont, és zsíros hajra való hajszeszt, ne várd azonnal az eredményt, kell neki vagy 6 hét minimum.


[link]

[link]

[link]

2012. szept. 13. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2012. szept. 14. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!