Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vichy golyós dezodor használata?

Vichy golyós dezodor használata?

Figyelt kérdés
A gyógyszertárban azt mondták, 72 órán belül csak egyszer lehet használni. Akkor is, ha az ember tusol közben. Szóval bekened vele magad, aztán csak úgy élsz 3 napig (semmilyen dezodort nem raksz a hónaljadra), mert ha használod újra, akkor még erősebb lesz az izzadás. Ez igaz??

2012. szept. 15. 22:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez biztos valami új, én régebben vettem, de azt lehetett minden nap használni. Egyszer volt olyan, hogy reggel nem kentem be magam, és fura mód nem izzadtam, fel is tűnt. De én nem kocskáztattam meg ezt többször.

Alapjáraton nekem elkezdett fájni a hónaljam a 72 órás vichyitől egy pár hét után, megijedtem és abbahagytam

2012. szept. 15. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én simán használtam minden nap, elvégre azért vettem, hogy ne legyek büdös. A 72 óra a csomagoláson csak azt jelenti, hogy a gyártó szerint 72 órán át hat akkor is, ha vmi miatt nincs lehetőséged megmosakodni.

Egyébként ne azzal törődj, amit a gyógyszertárban mondtak. Ez egy kozmetikum, nem gyógyszer, annyira ők sem értenek hozzá. Olvasd inkább el a tájékoztatót, hogy a gyártó mit ajánl.

2012. szept. 16. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Andrea Ilona válasza:
Ezt a hatást extra adag aluminiummal lehet elérni. Régebben a Secret is képes volt rá. www.organa.hu
2012. szept. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. szept. 20. 16:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!