Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Holnap megyek fodrászhoz....

Holnap megyek fodrászhoz. Szerintetek levágassam vállig érőre a hajam?

Figyelt kérdés
Már nagyon töredezett a vége. Most kb. a mellemig ér, elég lassan nő. Attól félek, hogy nagyon megbánnám. Szerintem nem is állna jól, mert elég kerek arcom és frufrum van. Természetes szőkésbarna színű. Szerintetek levágassam?
2012. aug. 31. 16:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vágasd le mert a kerek archoz nem előnyös. De végülis te tudod, ahogy akarod.
2012. aug. 31. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A végéből mindenképpen vágass ha töredezik. Kérdezd meg a fodrászod, ők tudni szokták h kinek mi áll jól;)
2012. aug. 31. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is inkább vágasd le, ha rödezett a vége.
2012. aug. 31. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

NE, NE NE NE NENNENENENENENENE :DDD

saját tapasztalat, hogy meg fogod bánni!

inkább menj sűrűbben és vágass kevesebbet, de hidd el mire visszanő megint letöredezik...

2012. aug. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Végül is úgy döntöttem, hogy csak a végéből vágatok egy kicsit. :D Egész jó lett.
2012. szept. 1. 18:07
 6/7 segitsegpls válasza:
0%
fejed vágdle a minek neked az?(úgy is hülye vagy mint a segg..)
2012. dec. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye k'csög?
2013. jan. 12. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!