Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy gondom van! Nagyon erős...

Nagy gondom van! Nagyon erős a szőrzetem. Nagyon. Mindenhol! Ezért borotválom mindenhol. A teljes lábam intim rész kar hónalj stb. Mit csináljak h utánna ne pattogjon ki?

Figyelt kérdés

A combom hátsó részénél a fenekem felé másnapra piros pöttyös lesz és nagyon szúr! Egyébként mindenhol kipattog utána.

kiakarom próbálni a gyantát, de félek mert azt mondták aki előtte borotválta annak nagyon fáj! Akkor gondolom én pláne nekem hogy fájna már vagy 6 éve borotválom és ráadásul erős is!

mit ajánlotok a problémámra.Sajna kozmetikusra nincs pénzem, ezért itthoni gyantázásra gondoltam, de hogyan???


ja és mit lehet olyankor tenni ha már 2 nap múlva visszanő a szőr és ha leborotválom mindehol vérzik!!


VKI segítsen nekem légyszives szükségem lenne rá!!!!!!


2009. júl. 31. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Elmehetsz lézeres szőrtelenítésre, csak elég drága.

Vagy van Ipl, az is hasonló, csak nem olyan erős, többször kell menni, de olcsóbb.

Ha gyantázni akarsz, lehet venni gyantamelegítő készüléket, elég jó, bár nekem is visszanő a szőr egy hét után. Az, hogy mennyire fáj, az egyéntől függ. Én még az intim helyeket is le tudom gyantázni, de van, akinek már a lábszár is kibírhatatlan.

Esetleg vizsgáltasd ki magad, lehet valami hormonális problémád is.

2009. júl. 31. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
74%

talán azért lett ennyire erős, mert csomót borotváltad.

nem kell félni attól a gyantától, ki lehet bírni. főleg karon és lábon alkalmaznám. egyébként ahol lakom, dm-ben a hideggyanta 800 Ft, 16 db, kozmetikus a lábszáradat megcsinálja 900ért, hónalj 450. (és jobban is)

szerintem inkább megéri kozmetikushoz menni. főleg, hogy hátul a combodon magadnak elég problémás leszedni.

2009. aug. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ha felíratsz cypromixet az pont a szőrősődésre és a pattanásokra van
2009. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia.

én is sokáig borotváltam a lábam és a hónaljam, aztán áttértem az epilátorra. a lábadon nagyon hosszadalmas és unalmas, de hamar hozzászokik a testrészed a kis fájdalomhoz, a végére már szinte öröm csinálni :)

a hónaljadon fájdalmasabb, az igaz, de ha egyszer megcsinálod és utána 2 naponta átmész rajta mégegyszer, elvékonyodnak a szőrszálak és már nem fog annyira fájni. sajnos az első ilyen brutális epilálós szőrtelenítésnél előfordulhat, hogy vérzik a kitépett szál helyén, de nem vészes.

ha nagyon tartasz ettől, ajánlanám, hogy előtte jegeld le, mert az lezsibbasztja a kijelölt területet, ezáltal kevésbé érzed a fájdalmat.

mellesleg a gyanta is elég hatásos, csak nekem az a problémám vele, hogy mire megcsinálok egy csíkot és lehúzom hogy kezdjem a következő felületet, kihűl az anyag, és úgy már nem az igazi :(

de lehet, hogy rossz minőségű gyantát használok... : / ezt már nem tudom.

remélem még tudtam segíteni, habár egy éve írtad ki.. :)

2010. aug. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!