Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Levagattam a hajam, de megbant...

Levagattam a hajam, de megbantam. Hogy tudnam gyorsabban megnoveszteni?

Figyelt kérdés
Ajanlanatok valamit, amitol gyorsabban none.
2012. szept. 17. 20:34
 1/6 anonim ***** válasza:
lányok értsétek meg, hogy erre nincs varázsszer! türelem és idővel megnő. rövid hajból is lehet nagyon jó dolgokat csinálni, próbáld meg variálni. csettintésre nem fog megnőni, úgyhogy szerintem próbáld megszokni.
2012. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy nem egy het alatt lesz megint hosszu hajam, de biztos van valami amitol gyorsabban none, mint egyebkent.
2012. szept. 17. 20:38
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, bezony
2012. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

esetleg ricinus olaj?van akinek használt.

elsősorban meg könnyebb azt megmondani h mit NE tegyél vele.

próbáld a hajad vasalását kerülni,ne tedd ki felesleges hőnek.én pl hajszárítót sem hazsnálok(persze többekközt az is közre játszik h kicsit lusta vagyok mert mire megszárítanám a hosszú hajam hajszárítóval megőszülnék:D magától gyorsabban megszárad,meg csak így maradnak meg benne a hullámok)

a festés se tesz neki jót,se a tupir és még sorolhatnám...

2012. szept. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ricinus olaj:) a neten találsz róla érdekes dolgokat ! nekem 1 hónap után jelentős változás történt:D
2012. szept. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj legfeljebb hajhullást fog okozni, növekedésre nincs semmiféle hatása. Nincs hajnövesztőszer, szóval várj türelmesen...
2012. szept. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!