Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan szedjem ki a serkéket...

Hogyan szedjem ki a serkéket a hajamból?

Figyelt kérdés

2 naponta mosom a hajam tetűelleni samponnal,sajnos nyáron valahonnan elkaptam.Minden nap,amit birok,serkéket mind kiszedem.De még mindig rengetek van.:( MIvel lehet leöbliteni,amitől kijönnnek?És ha egy tetű kikel a tojásból,az hány nap alatt nől meg a normális méretére?

Előre is köszönöm!


2012. szept. 18. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Vegyél Nittifort, nekem kicsi koromban az hatott már 1 használat után. Illetve van egy speciális fésű, nagyon sűrű fogai vannak, azzal kéne minden este alaposan átfésülni a hajad.
2012. szept. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Oké,köszi!
2012. szept. 18. 11:09
 3/6 anonim ***** válasza:
En is nemreg estem at ezen. Mostam samponnal es valami szert is hasznaltam de nem volt jo semmire. Viszont az a fesu aranyat er:D 3 nap utan mar egyse volt, reggel es este is kifesultem. Gyogyszertarba lehet talalni olyan fesut de abbol is tobb fele van pl. fembol vagy muanyagbol, ha kapsz akkor mindenkep femest vegyel es nagyon suru legyen. Tovetol vegighuzod a hajadon az osszes serke rajta marad:D Ez a leggyorsabb es leghatekonyabb modszer!
2012. szept. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Réka SZJ ***** válasza:
vegyél nagyon sűrü fésüt és ne sampont hanem sprét és az nagyon jó lesz
2012. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél tetűirtó hajszeszt (pl. Nittyfor, ahogy már említették előttem). Ezt többször kell alkalmazni. Úgy működik, hogy felkenéskor kiirtja a kikelt állatokat, a serkék maradnak. Vársz, megint bekened, kiirtja a serkékből kikelteket, majd ezt még egyszer. Így az első irtás után már nem tudnak több petét lerakni, és a következőknél a korábban lerakott petékből kikelők is elpusztulnak. Ezért pontosan be kell tartani mindent, ami a papírján van, és hidd el, használni fog. Az egész család csinálja végig, és minden ágyneműt, párnát, stb. mossatok át. A már elhalt serkékre jó a sűrű fésű.
2012. szept. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Sziasztok! Saját magunknak hogyan lehet leszedni a serkéket? Van rá esély hogy magunknak letudjuk szedni.
2021. febr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!