Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan szedjem ki a hajamból...

Hogyan szedjem ki a hajamból az elhalt serkéket?

Figyelt kérdés
pár hete (4-5) elkaptam a tetüt ahogy minden normális gyerek.. azóta tanácsokat kérünk stb. azóta mosunk is elég sokat sajnos le kellett vágatni a hajam is. met nagyon hosszú volt.. szereket használtunk megis haltak tőle a serkék. de leszedni nem nagyon tudjuk. mivel szedjem ki az elhalt serkéket a hajamból hogy egy sem maradjon elég sűrgős pár nap alatt (kb 3-4-5) ki lehet szedni belőle előre is mindenkinek köszönöm szépen!(13/L)
2011. júl. 22. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nagyon sűrű fésűvel, szerintem patikákban lehet kapni kifejezetten tetüfésűt. Érdeklődj háziorvosnál, tőle biztos hasznosabb tanácsokat kapsz mint itt.
2011. júl. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszönöm! szerintem holnap el megyek a patikába meg nézni.
2011. júl. 22. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt még tetves a hajam,még úgy 2-3 évvel ezelőtt.Nekünk anyukám előszr átfésülte a hajamat egy tetűfésűvel,attól kijött a nagyja serke,sőt még egy tetű is...(elég undi volt) aztán meg amik még maradtak jó alaposan átnézte a hajamat és kiszedegette.de jó sokáig is szórakoztunk vele,vagy 2-3 hét beletellet mire teljesen tetümentes volt a hajam...://
2011. júl. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 hot_kiss ***** válasza:

Én hála istennek nem voltam tetűs, de volt egy korszak nálunk is, mikor volt ez a tetvezés.

Nekem akkor pont hosszú derékig érő hajam volt.

Vettünk rá tetűirtó szert, azzal be lett kencigélve jó pár (3-4-5) alkalommal és anyukám két-háromszor neki ült átnézni a fejem, mikor azt mondta, hogy ez így már biztosan oké lesz.

2011. júl. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"elkaptam a tetűt, ahogy minden normális gyerek"

Bocs én nem kaptam el, akkor nem vagyok normális? Nem mintha a te hibád lenne, hogy elkaptad, de attól más ne legyen már hülye...Vágd le kopaszra, ha sehogy nem megy, vagy menj orvoshoz...

2011. júl. 23. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de már sokszor le lettem kenve csak a (halott)serkékkel kéne valamit kezdeni.:SS amúgy utolsó kommentelő igen én tudom hogy álatában akiknek sok barátjuk van és sok fele eljár helyekre és hosszú hajuk van igen elis szokták kapni! tudom sajnálni ezt az egész bejegyzésed..!
2011. júl. 23. 09:24
 7/8 anonim ***** válasza:
Az tényleg hülyeség, hogy "minden normális gyerek" elkapja. Én is normális, társasági gyerek voltam még sem kaptam el. De erről a legkevésbé sem tehetsz, mert a tetű legtöbbször ápolt fejre megy, szóval... De igen, meglehetősen gyakori.
2011. júl. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem azóta a kérdező már kiszedte, de nemrég hallottam hogy van rá patikában kapható szer ami segit leválasztani a serkéket a hajszálakról. De ha belegondolok a fésülgetés jobban hangzik.
2011. dec. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!