Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok ti hányévesen kezdtétek...

Lányok ti hányévesen kezdtétek el használni az alapozót?

Figyelt kérdés
Én most nemrég [kb. 2 hónapja]keztem el használni 13 évesen,és mostmár általában kisem megyek a házból alapozó nélkül,vagyis minden nap rajtam van,és mostmár látszik,hogy patisabb,"rondább" lett a bőröm.:/ akk hogy fog kinézni 20 éves en?:O
2009. aug. 1. 22:13
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nos az hog yki sem mész nélküle az utcára az nevetséges...én úgy kezdtem el használni hogy 13 éves koromban alkalmakra...aztán 15 éves korom elején kicsit rendszeresebben ha kellett....majd 15 évesen kaptam 2 szert a bőrgyógyásztól, és már csak púder kellet :D


Amúgy a Rossmanban lehet kapni egy Synergen márkájó alapozót...nagyon jól fed kifejezetten hibár börre való gyulladáscsökentő, nem tömíti el a pólusokat szóval nagyon jó...800 forint körül van de néha leértékelik 500-ra...nagyon tudom ajánlani :) szóval amellet hogy elfedi a bőrhibákat még segít is rajtuk, volt hogy éjszakára bekentem amikor már nagyon be volt gyulladva és reggelre elhalványodott a gyulladás:)

A Synergen púder is nagyon jó...ugyanezekre képes....kifejezetten hibás bőrre fejlesztették ki őket...

2009. aug. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy 13 éves gyereknek szerintem semmi szüksége rá, ha baj van a bőröddel menj kozmetikushoz, az alapozótól csak rosszabb lesz. Én sosem használtam.

25/L

2009. aug. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
én 15 éves vagyok és nem használok... egyszer volt rajtam... szerintem felesleges. elég lesz majd akkor ha ráncos leszel vagy valami... ne tedd tönkre az arcod.
2009. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
12
2009. aug. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Én 15 éves vagyok és még ki se próbáltam. Szerintem amíg nincs problémád a bőröddel, ne tegyél rá semmit, csak azért mert más használja, vagy mert ez a "divat" a baráti körben.

:)

2009. aug. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
77%

Nem azért lett pattanásosabb a bőröd, mert alapozót használsz, hanem mert 13 éves vagy, és ez teljesen természetes. Nekem annyi idősen alapozó nélkül is elég ocsmány volt a bőröm, kinőttem, örülök neki. alapozót csak néha használok, inkább adok az arcápolásra.

17/L

2009. aug. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
14
2009. aug. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

12. azóta függő vagyok, és ki sem lépek nélküle mégcsak a zöldségeshez sem, ami ittvan a háztömb aljában xD.

16L.

2009. aug. 1. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen, rendszeresen napi szinten mert szégyeltem a szeplőimet és azzal próbáltam palástolni. Nos azóta 28 vagyok és nem vettem volna észre ,hogy azmiatt lennék pattanásosabb.De ha ezen agodsz akkor használj inkább szinezett hidratálókrémet ez alatt tud a bőr ,,lélegezni,,.
2009. aug. 1. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%

Olyan 13éves koromban kezdtem én is használni.De rám inkább anyukám volt hatással,mert ő is mindig festi magát...és szerintem az olyan nőies...(=

Azóta is gyakran használom(15leszek) és nekem nem lett tőle pattanásosabb a bőröm,a lényeg h minden este lemosd az arcodról.Régebben én sem mentem ki nélküle sehova...de mostanra már nem vagyok olyan foltos,így egyre kevésbé használom,viszont a szemceruza az sosem maradhat el...a barátnőim már megse ismernének nélküle...jó,ez kicsit túlzás,de akk sem jó =S

2009. aug. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!