Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a hajammal, hogy...

Mit tegyek a hajammal, hogy kinézzen valahogy? (lent)

Figyelt kérdés

Viszonylag rövid a hajam, és eléggé hullámos. Ettől kb 5-10 centivel rövidebb: [link]


Vastag szálú a hajam, és sok is. Nem szép, ha csak megmosom, és hagyom, hogy magától megszáradjon. Ha kivasalom, akkor kb 2 óra után kezd a hajvégem kifelé állni. Használok hővédőt, és társait.


Meguntam már a folyamatos vasalást, és az, hogy általában csak összegumizom a hajamat. Ha becsavarózom, vagy valami, akkor sem tart valami sokáig, pedig teszek habot, és lakkot is a hajamra.


Mit tegyek addig, amíg nem nő meg?



2012. szept. 26. 14:58
 1/2 anonim válasza:
Kb. nekem is ilyen rövid a hajam. Nem szeretem kiengedve, ezért vagy előre hozva csinálom a 2 copfot, vagy ugyan így előre 2 copfba befonom. Vagy esetleg kontyba.
2012. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Teljesen göndör haj - Hajmosás után ne fésüld meg, csak borzold össze, és hagyd úgy megszáradni, vagy ha megfésülöd, akkor a kezeddel fogd meg az alját, és nyomd a fejbőrödhöz. Eredeti göndör hatású lesz a hajad tőle, és másnap még csak megfésülni sem kell, anélkül is jól fog kinézni, és mivel nem fésülöd, kevesebbet fog töredezni, és jobban főg nőni.. Nekem bevált!:)


Hajgumik az egyenes hajért - Úgy szárítsd meg, hogy hátrakötöd a hajadat copfba, majd teljesen a hajvégekig tegyél rá sok-sok hajgumit, és hagyd megszáradni.


A vegyszereket próbáld meg elfelejteni, mert tapasztalataim szerint, még az állítólagos "ápolók" is nagyon károsítanak, nem még a többi. A hajlakk és a hab, még viszonylag keveset károsít..


Remélem tudtam segíteni!

2012. szept. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!