Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a fenét kezdjek a hajammal?

Mi a fenét kezdjek a hajammal?

Figyelt kérdés

sziasztok! annyira csúnya a hajam..:( vagyis irtő 'sok a hajam', nagyon dús. Hosszú volt hátközépig érő, ezt levágattam bubisra mert a sok vasalástól tiszta száraz volt és tört. Azóta vállnál picikét hosszabb a hajam. Folyton felfogom magas lófarokba, vagy kontyba, két cofba, vagy befonom két oldalt, vagy befonom vizesen és hullámosan engedem ki, de már bnőim is megjegyzik hogy most addig mindig fel fogom fogni amíg nem formáztatom fodrásszal? igen csak még ezt a hajat nem lehet, várok kb májusig vagy ilyesmi hogy hosszabb legyen és abból már lehet jót, mert most rövidre vágná és növesztem a hajamat. Ritkán vasalom de nemtom hogy mit csináljak vele..most világos szőkére van festve jól áll.:)

ha nem baj privibe küldenék képet a hajamról, mert nem szeretek ide linkelni

köszi! :)

17L


2012. szept. 25. 18:24
 1/5 A kérdező kommentje:
+ a frufrumat akkor engedem ki ha lófarokban van a hajam, vagy ha kontyba, de fel is szoktam csatolni
2012. szept. 25. 18:28
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés most?

Tetess bele fénymelírt,használj hajolajat,ritkíttasd meg,tépesd meg és csináltass neki formát.

Nem értelek pontosan.

2012. szept. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

szia, hát ha sok a hajad, akkor ritkíttasd le.

nem feltétlenül kell fodrásszal, elég borotvával is.

nekem is az volt a problémám anno, hogy ugye hosszú,és eléggé sok hajam volt, ilyen előre frufrussal. de aztán anyut megkértem, hogy kezdjen vele valamit, mert ugye a vastag és sok haj nem igazán szép. és elővett egy ilyen mesterséges:D borotvát, és rétegenként ritkította le, a borotva nagyon jól csinálja :) nekem nagyon jó hajam lett tőle, mert a ritkítással igazi frizurám is lett, főleg, hogy utána a frufrumat oldalra vágtuk, és szőkére festettük a hajamat :) Én ritkítást ajánlok, borotvával. De szerintem kérj meg valakit, hogy csinálja meg neked,mert jobb, ha más csinálja, mint ha te magad, mert ugye te nem látod a hajadat hátulról. :)

2012. szept. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ugyan ez!! Én is csak akkor szoktam kiengedni a fufrumat, ha lófarokban van. Nekem olyan semmien színű barna és kiengedve utálom! Vannak cuki csatjaim és azzal szoktam feldobni, vagy szalaggal. És persze vasalás, és göndörítés...
2012. szept. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem köszi:) bár próbálom elkerülni a vasalót
2012. szept. 26. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!