Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi az alapvető különbség a...

Mi az alapvető különbség a dauer és a volumennövelő között?

Figyelt kérdés
Ami érdekel, hogy a volumennövelőtől is lehet GÖNDÖR a haj, vagy azt azzal nem lehet elérni? Mert olvastam, hogy attól csak dúsabb lesz. Én dúsabbat és göndörebbet akarok egyszerre, mit válasszak? Vannak már ma állítólag olyan dauerek, amik szinte egyáltalán nem roncsolnak...Mit gondoltok erről?
2012. szept. 29. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:

a volumennövelő tartást ad és többnek tűnik tőle a hajad

a dauer göndör vagy hullámos hajat eredményez(függ a dauer minőségétől,a haj típusától...stb)

szerintem a dauer-t válaszd mert ha valakinek göndör a haja az alapból többnek mutatja

2012. szept. 29. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Igen, én is azt latolgatom. Csak nem tudom, hogy az mennyire vágná haza a hajamat....

2012. szept. 29. 18:29
 3/5 anonim válasza:

Nekem több barátnőm is csinálta.. az egyiknek tök jól nézett ki eleinte, de már olyan mint egy puli, a másiknak eleinte is olyan volt (már levágatta mert teljesen tönkrement a haja..)Nagyban függ a hajtípustól.

Hány éves vagy? Már megcsináltad?

2012. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

30 vagyok,nekem eredetileg göndör,de úgy egy éve totál kiegyenesedett.Gondoltam arra,hogy esetleg a fogamzásgátló miatt,mert kb. akkor kezdtem el szedni.

Nem bírom így megszokni,sem megszeretni,hiszen egy életen át gyűrűs loknijaim voltak.Szörnyű!!!!!!Tudtok valami jó fodrászt ajánlani,aki a dauert is jól megcsinálja?

2012. okt. 7. 20:20
 5/5 anonim ***** válasza:
A volumen is göndöríti a hajat, de az nem káros, mint a dauer, a dauertől ronda lesz a haj. Én most megyek volumenre .
2012. nov. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!