Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » DM-ben vagy Rossman-ban...

DM-ben vagy Rossman-ban milyen fésűt vagy hajkefét ajánlotok hosszú hajra? Olyan kéne amitől nem száll a hajam, és nem is marad hullámos. (amúgy a vége töredezett)

Figyelt kérdés
2012. szept. 30. 22:19
 1/2 anonim ***** válasza:
elsősorban olyat, aminek nem műanyag a vége.
2012. szept. 30. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ilyen kefém van: [link]

Vaddisznósörte hajkefe hosszabb, nagyon hajlékony nylonszálakkal (a fehérek). Jól ki lehet vele bontani a hajat a fehér szálak miatt. Sima sörte kefékkel nálam az lehetetlen. Ez fodrászkellékesből való, de a Rossmannban láttam mostanában nagyon hasonlókat. Az a lényeg, hogy valódi sörte legyen, és a hosszabb fogai hajlékonyak, rugalmasak legyenek, ne olyan kemények, mint a sima hajkeféken, valamint a végükön semmiképp se legyen olyan kis gombóc.

Egy másik, amit maximálisan tudok ajánlani, az a Tangle Teezer. Ez egy angol hajkefe, már Amerikában is nagyon népszerű, a youtube is tele van videókkal róla. [link]

Nálunk csak itt lehet kapni, augusztus óta. Én kb. 2 évet vártam, hogy hozzájussak végre, nagyon megérte.

Igaz egyik sem olcsó azok közül, amiket mondtam, de szerintem megéri beruházni egyre, hiszen ezek nem roncsolják a hajad és évekig kitartanak.

2012. okt. 1. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!