Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Vál alá érő festett fekete...

Vál alá érő festett fekete hajam van havonta kb.1cm nő a hajam szeretném meg növeszeteni minél hamarabb halottam a ricinusolajról egy hónap alatt hány cm nő kb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 16:33
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
A ricinus olajtól szebb lesz, hosszabb nem.
2012. okt. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A ricinusról nagyon megoszlanak a vélemények. Valaki esküdni merne, hogy egy milliméterrel nem lesz hosszabb a hajad tőle, más meg épp az ellenkezőjét állítja. Mindenesetre a hoxán elég sok hajnövesztős napló van, ahol rengeteg pozitív élményről számolnak be a szerzők a ricinusról. Speciel nekem is jobban nőtt tőle a hajam, korábban 6 hét alatt volt meg az egy centi, most meg egy hónap alatt másfél. Nem nagy teljesítmény, tudom, de én már ennek is örültem. Viszont én heti 1x használtam és 2 órán át hagytam rajta. Ismerek olyat, aki heti 2x és egész éjszakára rajta hagyja. Gyönyörű haja van...
2012. okt. 1. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a tanácsodat minden esetre ki próbálom veszteni nem veszthetek semmit :)
2012. okt. 1. 19:45
 4/4 anonim válasza:
szia! kb 3 cm-t is nőhet a haj tőle : )
2012. okt. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!