Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lanyok! 6 honapos szoliberlete...

Lanyok! 6 honapos szoliberletet kaptam korlatlan, de valamiert megfajdult a fejem es szedultem a szolariumban . Csak allo van 2, massal is elofordult? Milyen gyakran jarjak? Mindenfele jotanacsot szivesen fogadok!

Figyelt kérdés

2012. okt. 2. 14:47
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem a melegtől. Inkább azért kérdezd az üzemeltetőt, ha legközelebb mész.
2012. okt. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne járj, mert értelme nincs. Örülj a fehér bőrnek, az a legszebb még mindig.
2012. okt. 2. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
lehet a melegtől,lehet a bezártság érzés is. ajándékozd el a bérletet,pl nekem :P
2012. okt. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztosan a meleg miatt, kérdezd meg az ott dolgozókat,hogy hogyan tudod állítani a ventilátort stb... azt meg gondolom mondanom, (illetve írnom:) ) sem kell, hogy szemeded végig tartsd csukva:)
2012. okt. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én fekvőbe járok, de nekem akkor voltak ilyen gondjaim amikor megpróbáltam 2 alkalommal 15percre menni (persze előtte már jó ideje jártam kevesebb időre)... Hogy mitől lehet azt nem tudom, de én szó szerint rosszul éreztem magam! Érdekes, hogy ha 10percre mentem akkor nem volt ilyen gondom..
2012. okt. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én állóba szoktam menni, egy héten egyszer 10 percre és én is szoktam néha szédülni amikor kijövök. Főleg nyáron, amikor a kint is, és a szoliban is elég meleg van.
2012. okt. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!