Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Göndör hajú lányok! Hogy van...

Göndör hajú lányok! Hogy van elválasztva a hajatok?

Figyelt kérdés
Arra gondolok, hogy mosás után hogy válasszátok el? Úgy, hogy egyik oldalra több jusson, de ne legyen olyan egyenes a választás, és ne legyen nevetséges. Szóval értitek mire gondolok. Az nem jó, hogy hátrafésülöm szárításkor, mert nem jól áll... Ja, nagyon göndör a hajam.
2012. okt. 2. 18:16
 1/4 A kérdező kommentje:
olyan Shakirás,de nem mindig, attól függ, hogy szárítom....
2012. okt. 2. 18:18
 2/4 anonim ***** válasza:

Ujjaddal válaszd el, de ne is a hajad tövénél, hanem csak úgy a tincseket hajtsd át amerre szeretnéd. Úgyis látod, hogy oldalt, vagy középen, vagy hogy jobb.

Nekem inkább csak hullámos a hajam, én úgy szoktam, hogy sréhen oldalt választom el, szóval hogy elöl oldalt, hátul pedig középen van a választék vége. Így nem kerül túl sok haj az egyik oldalra, mert az nálam furán néz ki, de mégiscsak oldalt van elválasztva. Fésűt nemnagyon használok, nincs is csak egy tupírfésűm, a hajamat is csak a balzsammal, hajmosáskor az ujjaimmal fésülöm...

2012. okt. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem van elöl forgóm, szóval a hajam dönti el, épp hogy áll. Nekem is shakirás egyébként :) Elöl oldalt, utána meg hátra fésülöm az ujjaimmal. Amikor már nincs olyan tartása, akkor meg simán oldalt választom el.
2012. okt. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem középen van, de gyakran piszkálom, akkor néha oldalra tűröm. Nekem is Shakirás, csak a színe vörösesbarna.
2012. okt. 3. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!