Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szodabikarbona+almaecet...

Szodabikarbona+almaecet kombinacival moshatom a hajam heti ketszer haromszor is ha szukseges?

Figyelt kérdés
nem lesz semmilyen mellekhatasa? pl. hajhullas
2012. okt. 3. 22:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát k*rvára fog habzani az biztos :D Meg csípni a szemedet.
2012. okt. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem moshatod, pont az a lényege, hogy nincsenek benne olyan erős vegyszerek.
2012. okt. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Na egy probat meger:)
2012. okt. 3. 23:27
 4/5 anonim ***** válasza:
0%
Én tutira nem mosnám ilyennel a hajam. Az igaz, hogy a szervezetre nem káros, de a hajat egy idő után nagyon kiszárítja és tönkreteszi.
2012. okt. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nem egyszerre teszed a hajadra. A szódabikarbóna, mivel lúgos, ezért nagyon károsítja a hajad (mivel a hajad fehérjékből épül fel, lúgokra érzékeny), az almaecet öblítésnek jó, mert az legalább a haj számára ideális savas kémhatású. Viszont a samponokat azért feljesztették ki, mert azon kívül, hogy tartalmaznak zsíroldó anyagokat, pontosan beállítják a kémhatását és ápoló anyagokat is tartalmaz. Tudom, hogy most nagy divat az, hogy csak a természetes anyagokat használjuk, mert az milyen jó, de ez nem így van, egyrészt a szódabikarbóna is egy mesterséges vegyület, másrészt a természetes dolgok is csak ésszel hasznlva jók, pl natúrkozmetikumok formájában, ahol az összetevők természetesek, de ugyanolyan gonddal vannak összeállítva, mint a nem natúr társaikban...
2012. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!