Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ez száraz, kényes arcbőr?

Ez száraz, kényes arcbőr?

Figyelt kérdés
Az orromon és környékén, illetve a homlokom egy részén a bőröm folyton piros, száraz tapintású és hámlik is. Kisebb foltokban van kipirosodva. Kozmetikus azt mondta olyan, mintha vízhiányos lenne. Nagyon érzékeny, kisebb dörzsölésre is már képes egész napra kipirosodni. Teljesen véletlenszerűen pirosodik ki. Van, amikor semmi baj, de van, amikor még hámlik is. Valami ötlet?

2012. okt. 4. 17:23
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem is hasonló gondjaim vannak, gyógyszertárban kevertettem egy krémet, pár száz forintért, eddig ez az egyetlen krém segített az arcom állapotán

nem hámlik már annyira és a pirosság is csak nagyon minimálisan van jelen

ez az:

[link]

remélem tudtam segíteni

2012. okt. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Biztató, mert vízhiányos bőrre ajánlják. Meddig használtad? Illetve esti használatra is jó?
2012. okt. 4. 19:17
 3/5 anonim ***** válasza:

kb június óta használom, főleg reggelenként szoktam, de estére is teljesen jó

+ puha lesz tőle a bőr :)

2012. okt. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Holnap el is megyek és megérdeklődöm. Sokszor húzódik az arcom, és pici hajszálerek láthatóak. Azt hittem rosaceam van. Jobban utánaolvastam a vízhiányos bőrnek és tökéletesen illik rám. Húzódás, erek, pirosság, száraz érzés és hámlás. Igaz kezelem és általában eléggé elfogadható, de koránt sem tökéletes. Köszi szépen, remélem nem okoz majd rosszabbodást.:)
2012. okt. 4. 19:33
 5/5 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha erős napfény "megfogja" az arcom, akkor meg egész nap piros:/
2012. okt. 4. 19:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!