Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elrontottam a hajam! Mit...

Elrontottam a hajam! Mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Szóval a hajamat befestettem 1 éve szőkére/fehér festék volt/, van 1 éves barna lenövésem. Ma színezővel befestettem, ezüst színűvel, az eredeti hajamat nem fogta be, de a többit, a sárgásfehéres hajamból lilát csinált. Fele barna, fele lila:| Így még utcára se mennék ki. Valami ötlet, hogy most mit csináljak? Egyébként szép aranyszőkét szerettem volna, vagy ha azt nem, akk max hirtelenszőkét:|

Most mit csináljak a hajammal? :$


2009. aug. 4. 20:46
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Köszi, h senki se ír választ...:\
2009. aug. 4. 21:23
 2/12 anonim ***** válasza:

Ööö.. én amjd írok neked.. szőke akarsz lenni? mert ha igen akkor szívasd le. szerintem elöbb mindenhol a tövét.. aztán azt mosd le és utána a lilát.. ugy talán egyenletes lessz.. 12%ossal..

Én helyedben most befesteném barnára, de ez csak személyes vélemény ráadásul úgy mondok milyen véleményt hogy én 1 szer szöke 1 szer barna vagyok, szóval nem tudom hogy állsz a barnával.

nah szóval vissza térve a szökére.. ha leszivattad akkor mehet rá a majdnem fehér festék.. hátha befogja.. mondjuk sz.tem sárga lessz ..de több festés után csak csak..

2009. aug. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

nem akarok leszivatni, az naon tönkrerakja, meg barnán olyan a hajam mint a felmosórongy, esetleg egy 24 mosásos bemosótól nem lenne jó, valamilyen szín, ami meg is fogja rendesen? de melyik?

mert a nem bemosó, a sima fehér hajfestéktől az alap hajam egyből fehér szokott lenni, viszont az tönkreteszi megint.

2009. aug. 4. 22:01
 4/12 anonim ***** válasza:
pfuh hallod.. fogalmam nincs.. :S Biztos tönkre vágja? Én most az utobbi 1 hónapban 3 szor szivattam.. :S és ugy ahogy megvan.. :D nem hullik, kicsit roncsolodott de nem vészes... bár mások vagyunk.. viszont ilyen bemosot még nem használtam, erröl nem tudok mit mondani.:S
2009. aug. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Zacskó. Amúgy menj el fodrászhoz, talán helyre tudja hozni.
2009. aug. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is 3x szivattam az elmúlt hónapban és nekem sincs annyira tönkre, bár be kell vallanom, azért törik rendesen...Mi vagyunk a fodrászok réme :D Lehet nem kéne ilyent tanácsolni, de sztem is szivasd le nyugodtan...
2009. aug. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

LOL :D akkor te is bajlódtál vele.. :D Én elsem merek menni a fodrászhoz , lefog b*szni :D

-- A 4* leszivatott fejü voltam -- :D

2009. aug. 5. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Vagy menj el fodrászhoz, vagy fesd be valami sötétebbel... Mondjuk szerintem ha egy éves lenövéssel mászkáltál, akkor nem lehet annyira vészes egy barna haj sem, főleg, ha az az eredeti színed. :D És van neki rengeteg árnyalata. Vagy fekete esetleg? az biztos eltakarja...
2009. aug. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
színezd be az egész hajadat barnával....hasonlóval mint az eredeti hajad.
2009. aug. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
szőke akarok lenni, mondjuk mint holly madison! Leszivatástól mg hát írjátok, h törik... De am hogy van az? Érdekelne, hogy mit csinálnak vele, mert talán még szóba jöhet, köszi a válaszokat.
2009. aug. 5. 18:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!