Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nektek tetszik az ilyen...

Nektek tetszik az ilyen göndör haj? (kép) Vagy ez olyan "bárányos" kategória?

Figyelt kérdés

Régebben sokszor megkaptam, hogy "bari nőtt a fejemre", egyenesen cikinek éreztem, ami eléggé bántott és emiatt szépen gyilkolásztam a hajamat a hajvasalóval... Mostanra sikerült nagyjából rendbe tennem, de még mindig nem tudok vele teljesen megelégedni, mert kissé bennem maradtak a piszkálások.

Ezen az oldalon is rendszerint az egyenes haj az, amit jobban szeretnek. Igazából ezzel nincs is semmi baj, az érdekelne, hogy konkrétan az alábbi képek kapcsán nektek pozitív vagy negatív a véleményetek?



[link]

[link]


Az összefogott haj nem áll jól, főleg a göndörség miatt, de egyébként sem hinném, hogy előnyös lenne. Kiengedve meg csak van...szóval valószínűleg unalmas.

Szerintetek 21 éves lánynak az ilyen hajában gyerekesen mutatna valamilyen kiegészítő? Pld. egy hajpánttal már lesz valamilyen formája, csak kicsit tinilányosnak tartom, szóval bizonytalan vagyok benne. Vagy pld. kendővel már tetszene nektek?


2012. okt. 5. 12:20
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek is a válaszokat :)

Jó sokat szárad, hogy így nézzen ki... :)) Amíg nem teljesen száraz, sajna szöszösödik, de utána szerencsére összeáll (ez pont ilyen, firss kép).


Tegnap felpróbáltam egy fonott hajpántot, na az...! Az lesz az, amit ki fogok használni. Nem is olyan gyerekes, mint amire gondoltam, és nagyon bejön :)) Növeszteni még egy picit szeretném (kb. 5 centit), csak el kezdett töredezni a vége megint :( Úgyhogy azt kicsit halasztani kell. De próbálgatom variálni (eltűzni, beállítani) mostantól! :)

Köszi még egyszer!

2012. okt. 6. 13:35
 12/14 anonim ***** válasza:

töredezés ellen nagyon jó az olívaolaj és a tojássárga, na meg a méz! keverd őket össze és szép lesz a hajad..de az olívát melegítsd meg, utána csomagold be egy zacskóba, vagy pedig huzz rá egy zuhanysapit. hagyd rajta 1-2órát és mosd le meleg vízzel bő samponnal 2x!

Utolsó válaszoló voltam.

:)

2012. okt. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! :)
2012. okt. 11. 21:15
 14/14 anonim ***** válasza:
Nagyon szép a hajad. Sok lány ilyen hajat akr, össze-vissza göndörítgetik, de akkor sem lesz ilyen szép. Örülj a hajadnak! Egy szintén göndör hajú lány:)
2012. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!