Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha érzékeny a bőröm a gyantázá...

Ha érzékeny a bőröm a gyantázásra, epilálásra (lábam, bikinivonalam), akkor az arcgyantától is ki fogok pattogni?

Figyelt kérdés

Mit csináljak a bajszommal ha a gyantát nem bírja?

A csipesz nem elég jó megoldás mert elég hosszadalmas, meg néha elszakítom a szálakat és ezért erősödik.


2012. okt. 5. 15:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, valószínű hogy kipattogsz ott is. Én is így vagyok ezzel, ezért csipeszelem... szerintem nem hosszadalmas, hamarabb kész mintha gyantáznám.
2012. okt. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
hát nem tudom, valószínűleg azzal van a baj hogy túl sok szálat akarok kiszedni, de nekem nagyon sok időm megy el ezzel. kb mindennap ki kell szedni pár szálat, és nem is az egészet szedem le, csak oldalt. ehhez jön még az h az állam is kéne szőrteleníteni. szóval a csipesz tényleg nem megoldás.
2012. okt. 5. 16:07
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos van aki kipattog,begyullad a szőrtüsző stb....Van aki egyáltalán nem(mázlisták... ). Jól kell fertőtleníteni az eszközöket,a bőrfelületet is és hidratálni,ápolni a szőrtelenítés előtt és után... Nekem heti 2-3órám megy el csak a szőrtelenítésre és sosem tökéletesen sima,tele vagyok ócska szőrbenövésekkel ...:/


kész szenvedés :) de ne adjuk fel!


(esetleg lábra kipróbálhatod a szőrtelenítőkrémet,ha jól tudom már arcra is lehet kapni)

2012. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
előző: velem is ez a helyzet, úgy érzem másról se szól az élet csak a szőrtelenítésről, mégse jó soha igazán
2012. okt. 5. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!