Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Adj tanácsot! Melyiket válassz...

Adj tanácsot! Melyiket válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés

a, Vettem magamnak búzacsíra olajat amiből minden nap kiskanállal beveszek egy nap, de olvastam, hogy hajra is nagyon jó. Ti próbáltátok már, lett eredménye ?


b, Ugyancsak interneten láttam, hogy valaki sört is használ a hajára de ezt nem nagyon mertem még eddig kipróbálni. Próbáltátok már vagy szerintetek hülyeség ( a barátom szerint a sör a szájba való nem a hajra :D xd ) ?


Az értelmes válaszokat köszönöm ! :)


2012. okt. 6. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:

sörtől szép csillogós és selymes lesz a hajam :)

Nyami.

2012. okt. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én próbáltam a sörös és ecetes hajöblítést is és egyik rosszabb volt mint a másik. de mindenkinek más a hajszerkezete, és máshogy reagál a dolgokra :)
2012. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Akár mindkettőt csinálhatod, nem okoz bajt. Én a sörös öblítést próbáltam. Eszméletlen fényes lett a hajam tőle, viszont nagyon szállt, ezért többet nem kísérleteztem.
2012. okt. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!