Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Arcápolás? Ti este valamint...

Arcápolás? Ti este valamint reggel hogyan ápoljátok az arcotokat?

Figyelt kérdés

Pl: Milyen sminklemosót, arctisztitót, bőrradírt, tonikot, krémet stb használtok?

Nekem T-vonalban eléggé problémás a bőrőm. Mit ajánlotok?


2012. okt. 6. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:

A sminklemosóm most lipokoll márkájú, elégedett vagyok vele, mert jól lehozza a sminket és a szennyeződést a bőrről, ugyanakkor kíméletes is.

Az arctisztítóm synergen 5in1. Hát, volt már jobb arctisztítóm és lesz is még, de egynek jó ez is.

Arcradírt nem veszek, én készítem magamnak (cukor+méz, a legjobb bőrradír, amit eddig próbáltam).

Tonikom most soliteint normál bőrre való, de nem a legjobb ez sem, legközelebb mást veszek.

Az arckrémem pedig balea. Eddig a balea nature-t használtam, most balea young soft&care-t vettem, ez is jó, bár az illata nekem erős.


A napi rutinom pedig a következő:

Reggel megmosom az arcomat bő, hideg vízzel. Ettől szép feszes lesz a bőröm és még fel is ébredek. :D Utána tonikkal áttörlöm az arcomat, majd bekenem arckrémmel. Várok 10-20 percet (addig teszem a dolgom) és utána sminkelek.

Este lemosom a sminket sminklemosóval, majd a synergen 5 in 1 arctisztítóval megtisztítom a bőrömet a maradék portól, szennyeződéstől. Utána tonikkal átitatott vattával áttörlöm az arcomat, majd bekenem vékonyan az arckrémmel.


Hetente 1x vagy 2x az arctisztítás után a cukros mézzel radírral átradírozom az arcomat. Kb. havonta 1x kigőzölöm a bőrömet és a nagyobb mitteszereket, pattanásokat kitisztítom + ilyenkor szedem ki a szemöldökömet, mert felpuhul a bőr és így kevésbé fáj. :)

Nagyjából ennyi.

2012. okt. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Reggelente gyógyszertári mosakodókrémmel lemosom vagy L'Oreal Triple Active arctejjel letörlöm az arcom. Ezután sminkelek. Este az arctejjel lemosom a sminket, ezután fürdéskor lemosom az arcom Garnier Fruit Energy géllel. Éjjelre Isotrexin gélt használok pattanások ellen.

Tonikot is szoktam használni, vagy sminklemosás után ha még sok idő van fürdésig, vagy ha nem vagyok kisminkelve és zsírosnak érzem napközben a bőröm áttörlöm. Most L'Oreal tonikom van.

Változtatni akarok majd a rutinomon. A tonikot nem nagyon szereti a bőröm, csak még zsírosabb és pattanásosabb lesz tőle. Ezért inkább csak az arctejet fogom használni és lemosáshoz a gyógyszertári krémet, meglátom úgy milyen lesz. Egyébként nekem is T-vonalban zsíros és pattanásos (főleg az orrom) bőröm van.

23/L

2012. okt. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én a Himalaya Herbals-t használom,tökéletesen tisztít és ápol is.Van gyümölcsmaszkja ami feltölti a bőrt.
2012. okt. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én csak sminklemosót hazsnálok esténként és heti kétszer bőradírozok, valamint utána felteszek egy arcmaszkot. Reggel csak arcot mosok. Ha szárazérzésem van, akkor a száraz területeket bekenem egy kamillás krémmel, plusz a szemem környékét is. Normál bőröm van, néha kijön 1-2 pattanás, akkor nem bírom ki, hogy ne nyomjam ki, de muszáj. :D Amikor használtam tonikokat, akkor nagyon zsírosodott a bőröm, több pattanásom is lett. :-)
2012. okt. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen, a bőrradírozás nekem annyiból áll, hogy felkenek 15-20 percre mézet, aztán cukorral leszedem. És utána megy az arcpakolás. (iszappakolás)
2012. okt. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!