Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Felvarrassam vagy a csatos a...

Felvarrassam vagy a csatos a jobb megoldás?

Figyelt kérdés

Póthajat szeretnék, mert nem igazán akar nőni a hajam. Megpróbálkoztam már mindennel, de sajnos családi örökség, hogy nagyon lassan nő a hajam.


Gondolkodom a felvarráson, de valahogy jobban hangzik a csatos póthaj, amit akkor veszek le, és teszek fel amikor én akarok.


Nektek mi a véleményetek ?



2012. okt. 10. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
A csatos olcsóbb és tartósabb, kevesebb a baj vele.
2012. okt. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
viszont a rendes hosszabbítás esztétikusabb
2012. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

a hőillesztéses hajhosszabbitás letöri a hajad..ugyan a legszebb, legtermészetesebb, de az egyik legkárosabb...a varrás is tud nagyon szép lenni, nem okoz kárt a hajban, de kb kéthavonta ujra kell varratni, az plusz pénz...

a csatos nagyon kényelmes, gyors, olcsó megoldás...nekem ez jött be a legjobban...nem volt vele semmi gondom, nem tünt ez se pothajnak (mindenképp igazi hajat vegyél)...öt perc alatt felcsatoltam, és buliban, vagy akármiféle nagy ugrálás közepette sem akart leesni, nagyon stabil volt!:) esküvömre is azt veszek, bár már csak dusitani, mert a saját hajam már megnőtt:)

24L

2012. okt. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
persze,mert ma még csak hőillesztéssel lehet hajat hosszabbítani.nézzetek már utána
2012. okt. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Micsoda? Ezt honnan vetted?


Ma már létezik hajfelvarrás, hőillesztés, mikrogyűrűs hajhosszabbítás, ultrahangos hajhosszabbítás, és miegymás.

2012. okt. 11. 17:04
 6/8 anonim ***** válasza:
ez cinikus mondat volt...
2012. okt. 11. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Rendben, ahogy gondolod. De ha valamihez nem értesz inkább ne fűzz kommentárt, mert felesleges.
2012. okt. 11. 18:42
 8/8 anonim válasza:
Szerintem válassz csatosat. Ha éppen eleged van, hogy hosszú, vagy éppen egy meleg nyári napon jól esne megszbadulni a hajadtól, csak kiveszed. Aztán, ha úgy érzed, hogy tényleg nem zavar, varras. Ez az ami nem roncsolja annyira a hajat. Viszont a mikrogyűrűzést semmi képpen ne válaszd, az nagyon roncsolja a hajadat
2012. nov. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!