Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Olyan idegesító ez a folytonos...

Olyan idegesító ez a folytonos panaszkodás ezek miatt?

Figyelt kérdés
Annyian panaszkodnak hogy "jajj pattanásos a bőröm bele fogok halni én így nem megyek ki az utcára..." Bírom hogy annyi bajuk van... nekem, tudjátok az arcom nagyon erősen piros mindkét oldalt (hormonoktól) meg száraz is a bőröm, a testem többi részén pedig olyan mintha kiütéses lenne a bőröm (ezt örököltem, nem tudok vele mit kezdeni) lány vagyok, és zavar, annyit tehetek hogy az arcomat lefedem alapozóval, és várom hogy úgy ahogy egy nap (évekkel ezelőtt) ezek előjöttek, úgy egy nap el is tünnek. Mit meg nem tennék azért hogy csak pattanásos legyen a bőröm... :( Nem tudom, annyira felidegesítenek az ilyen dolgok. Mit csináljak hogy ne vegyem fel ezeket ennyire? :S
2012. okt. 11. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenkinek a saját hibái a legnagyobbak. És nem mindenki viseli jól. Ez van.

De a kiütéses bőrnek oka van és megszüntethető. Lehet hogy valami kajára vagy összetevőre vagy allergiás. Vagy a ruhád anyagára, a mosóporra, stb, kb bármire lehet az ember allergiás. De lehet a testedben egy gyulladástól, betegségtől is amiről nem is tudsz. Az hogy lefeded alapozóval csak árt a bőrödnek... magától elmúlni nem fog, amíg az oka el nem múlik. Ha hormonok sincsenek rendben akkor nem ártana gyógyszert szedni sem. Bár nem ez volt a kérdés, de gondoltam leírom... nekem is voltak ilyen gondjaim, mint neked.

2012. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Használj hipoallergén kozmetikum termékcsaládot!Amúgy igen,idegesítő,mert ha eljárna kozmetikushoz tisztításra akkor nem laikustól kapna választ.
2012. okt. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem kiütéses, csak alapból olyan a bőröm mintha olyan lenne
2012. okt. 11. 15:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!