Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kozmetikusomnak műkörme van...

A kozmetikusomnak műkörme van így mehetek hozzá arckezelésre?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm szerint a műköröm tele van baktériumokkal de viszont sokan járnak hozzá most mit csináljak?
2012. okt. 11. 21:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

az ismerősöd egy idióta.


viszont számomra kérdéses, hogy hogy a fenében tud műkörömmel masszírozni, és nyomkodni? Vagy jópár kozmetikus ismerősöm, lévén gyerekkoromtól forgolódok a szépségiparban, de normális kozmetikust még sosem láttam műkörömmel.

2012. okt. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj,hogy hegeket csinálhat,megsérti a szöveteket vele.Nem érzi annyira sem a bőrt.
2012. okt. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Sztem ez attól függ, hogy mekkora műkörömről is van szó. Nekem pl olyan kicsi, hogy leginkább a sajátomnak tűnik, az ujjbegyemig ér, azt nem éri túl. Csak azért csináltattam, mert a saját körmöm csúnya és gyenge, meg sem nő. És semmiben nem zavar. Bár az igaz, hogy pl az én kozmetikusomnak sincs műkörme. Az, hogy tele van baktériumokkal pedig mindenféle körömre igaz, legyen a sajátod vagy mű. Ezért találták fel az alapos kézmosást, de lehet venni DM-ben kézfertőtlenítőt is.
2012. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
már miért lenne idióta? nyilván nem olyan körmöket rakat fel,amikkel egy poharat sem tud megfogni...azzal keresi a pénzt,hogy kozmetikus, így nem olyan körmöt visel mi akadályozná a munkájának a normális és esztétikus kivitelezésében. Aki nem tud vele dolgozni,az nem rakat fel műkörmöt,már bocs.
2012. okt. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!