Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mitol hullhatna ki a hajam...

Mitol hullhatna ki a hajam legalább egy része?

Figyelt kérdés
dús hajam van amit utálok,szeretnék véknyabbat.volt már egy párszor titkitva,de nem segitett
2012. okt. 13. 21:15
 1/10 anonim válasza:
94%
Sugárkezelés.
2012. okt. 13. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ne egyél
2012. okt. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Attól hogy ritkás lenne a hajad, hidd el nekem hogy szégyellnéd, mert ha kezd összeesni alaktalan lenni, akkor rálapul a fejedre

Rengeteg férfi nő, ez ellen próbál tenni hogy az amúgyis ritka haját ne a fejéhez simulva hordja

Mert az Szopott Gombóc-ság

20/F

2012. okt. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Törődj bele, tartsd összekötve és akkor nem zavar, nekem is vastag és sokáig én is utáltam, egy csomó módszert kipróbáltam hogy ne legyen olyan vastag de egyik se jött be. Kicsit több mint egy éve szinte mindig összegumizva hordom és így nem zavar.
2012. okt. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

inkább örülj, hogy nem kis párszála sz*r hajad van, amiből még a füled is kikandikál oldalt

tudom, a dús hajjal sok gond van, az enyém is olyan, hátközépig érő, és 3/4 órákat szárítom, de megbékéltem vele már

gyanítom, hogy tizenéves lehetsz, és az idegesít, hogy nem tudod olyan lapos, uncsi, csakúgylóg egyenfrizurára vasalni, mint amit milliót lehet látni az utcán

2012. okt. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
ha osszevan gumizva a hajam fáj,ezért is szeretnék ritkább hajat.
2012. okt. 13. 21:27
 7/10 A kérdező kommentje:
am a fejem fáj ha ossze van gumizva :)
2012. okt. 13. 21:28
 8/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ionizátort és fújasd az ionizált levegőt a hajadra. Tuti recept a kopaszodásra.


Ezért is tilos az elektronikai gyárakban az ionizátort úgy elhelyezni, hogy a dolgozó fejére fújjon.

2012. okt. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Várj 10 évet, garantáltan elmúlik...
2012. okt. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az utolsóhoz (9-es) csatlakozom.


Világéletemben dús hajam volt, fodrász nem győzte ritkítani, sokszor a pokolba kívántam... aztán pár hónappal ezelőtt elkezdett ritkulni, mostanra fele olyan dús, mint volt (=ami azt jelenti, hogy olyan dús, mint a nagyátlagnak).


Na, azt a kétségbeesést, ami eluralkodott rajtam, hogy "na most megkopaszodom"... Teljes kivizsgálás, semmit se találtak. Orvos azt mondta, simán a korral jár. Harminchoz közeledek.

2012. okt. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!