Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolizok, a múltkor leégtem...

Szolizok, a múltkor leégtem és azóta így spontán helyeken hámlok és nagyon zavaró hogy ahol jó barna lennék ott lehámlik és foltos leszek. Mit tegyek, mivel kenjem be, stb?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 09:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Kezdd azzal, hogy addig nem mész szoliba amíg hámlasz mert akkor gyönyörű szép foltos marad továbbra is. Azt sajnos nem tudom mivel kenhetnéd, de ne zsírossal.
2012. okt. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi :) és azt nem tudni hogy kb meddig fog még hámlani és így mikortól mehetek újra?
2012. okt. 15. 09:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon maximum az egy hónap! Sajnos ilyenkor rossz, mert eléggé kifakul az ember, de inkább, minthogy aztán foltos maradj, én szereztem egyet most a nyáron pedig soha nem szoktam leégni kreol bőröm van, de valamiért hátul a hónaljamnál lett egy folt.. és még, hogy a nap egészségesebb.. Na az a lényeg, hogy szerintem valami aloe verással kend be, vagy akár köröm virággal az mindenre jó, meg van még a bepanthen talán az is jó, hogy minél hamarabb lejöjjenek a kis hámok, de amíg úgy látod, hogy még egy két helyen hámlasz, el se indulj! Ha vigyázol rá, akkor gyorsan elmúlik. :)
2012. okt. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az egyetlen egy dolog ami megállítja a hámlást az nem más,mint az olaj.Ez lehet bármilyen hidegen sajtolt (olíva,kókusz) olaj. Semmi más "csodakészítmény"! És jó is lesz a bőröd tőlük! Várom a beszámolódat!:)
2012. okt. 15. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amíg hámlik, addig ne menj szoliba szerintem. (Tapasztalat:)

Ha utána megint elkezdesz járni, fokozatosan csináld. Szoli után zuhanyozz le és kend be magad testápolóval. Én christialen emulziót használok, abban van panthenol, ami nyugtatja a bőrt szoli után. Ha érdekel, megírom, hol tudsz utánaolvasni.

2012. okt. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat :)
2012. okt. 15. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!