Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Barnából egyszínű szőke?...

Barnából egyszínű szőke? bővebben lent.

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az eredeti hajszínem barna, de 14 éves koromban elég sokszor festettem magamnak szőkére, ami elég rosszat tett a hajamnak. Sárgás lett,letört. Jeges szőke hajat szerettem volna. Mivel rövid volt csináltattam póthajat, olyan színű mint amilyen hajat mindig is akartam, csak elüt az igazi hajam sárgás színétől. A fodrász nem tudja megcsinálni egyszínűre mert azt mondja hogy leég stb.. Esetleg az megoldható hogy az egész hajam világosbarna legyen,és utána szőkítené ki egyszínűre a fodrász? Köszönöm a válaszokat,de lehet hülye kérdés volt. Remélem érthetően fogalmaztam mit szeretnék :)

2012. okt. 16. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Szóóóóval...Most sárgás a hajad (jeges szőke műhajjal vegyítve) és barnára akarod festeni hogy aztán kiszőkítsék? - Ezt vettem ki az egészből... lehet rosszul, mert ennek semmi értelme nem lenne. A sárgás hajamra én fehér színezőt szoktam kenni, attól lesz normális színe. Jobbat nem tudok.
2012. okt. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
szóval. ne festesd. szedesd le a póthajat és pihentesd mert tökmindegy milyenre fested, leég, igen leég. attól szerinted kevésbé ég le hogy előtte barnára fested? dehogy.! várj egy teljes évet. ki fog hullani ha tovább festeted.(nem vagyok hajfesték ellenes, nekem eredetileg világosszőke hajam van, vörösre festve.
2012. okt. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1: igen,ezt szerettem volna leírni.

csak azért gondoltam a barnára hogy az egy színű,és olyan lenne mintha elölről kezdenénk a festést,és akkor egyszínű szőke lenne a hajam.

2012. okt. 16. 20:37
 4/10 A kérdező kommentje:
És olyan fehér színezőt hol lehet kapni? És mennyiért?
2012. okt. 16. 20:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegyél fodrászkellékesben hamvasszőke festéket, és hetente 1x-2x mosd meg a hajad hamvasító samponnal(schaumát ajánlom). Ha már szép hamvas a hajad ne mosd tovább hamvasítóval, mert be fog szürkülni egy idő után.
2012. okt. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Minden hajmosáskor használok hamvasítót,de ugyanúgy sárga.
2012. okt. 20. 14:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Próbál meg azt hogy veszel egy szürke és egy szőke hajfestéket és a szürke felét belekevered(nyilván akkor több oxi kell). 5. voltam.
2012. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Magamnak nem szeretném festeni. Egyszínű lenne ha nem tettem volna magamnak tönkre.
2012. okt. 23. 16:25
 9/10 anonim ***** válasza:
ne fesd szőkére a hajad ha látod hogy ennyi baj van vele... csinálhatsz vele akármit, pihentetheted évezredekig, de ha szőke hajat akarsz, az MINDIG tönkre fog menni... ebbe gondolj csak bele..
2012. nov. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
En nem ertem hogy miert mondjatok hogy a szoke tonkreteszi a hajat nekem 1 evig szoke volt semmi baja nem volt a hajamnak szep selymes puha hajam volt es amiota barna vagyok hullik a hajam toredezett a vege es a fogasa mint a szenanak.. ne higgy nekik.. nekem is besargult a hajam es en is olyan hajat akartam mint te.. es ugy csinaltam meg hogy 2x sotetszoke hajfesteket fettem es miutan szep egyenletes lett vettem jegesszoke hajfesteket rafestettem igaz meg nem erte akkor el a vart bajszint de maximum 3 hajfestes utan menni fog.
2013. szept. 9. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!